Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kellene tennem?...

Ilyenkor mit kellene tennem? Még ma mondjam meg az igazat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kaptam ma egy osztályfőnöki figyelmeztetést mert zavartam az órát és 'elvileg ki akartam idegelni a tanárt' ami nem igaz. Még ma el kellene mondanom, vagy várjak vele holnapig amikor már be lesz írva?

2016. jan. 8. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Még ma mond el. Megdicsérni nem fognak, de inkább szólj időben. Azt biztos, hogy értékelni fogják. Még ha nem is rögtön. :) De azt is mond el, hogy te nem akartad a tanárt idegesíteni.
2016. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkepp mondd el ma.....lehet h meresek lesnek sot megbuntetnek de iztos nem annyira mintha nem mondanad el...azzal meg ratennel egy lapattal
2016. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mert holnap lessz iskola?

Szerintem mindenféleképp várj vele,csak hamár belessz írva,akkor szólj.Csak arra vigyázz,hogy a faltól messze legyèl!

2016. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy volt hogy nem kapom meg, de mivel kilöktem az osztálytársam az ajtón úgy hogy elesett megkaptam...
2016. jan. 9. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!