Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm kezd idegesíteni.....

A barátnőm kezd idegesíteni.. Mit lehet ilyenkor tenni? Vagy hogyan mondjam el neki? A leírásban részletesebben.

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, aki 1 évvel idősebb és mind a ketten jóban vagyunk vele (a barátnőm meg én is).De a barátnőm megutálta. Az egész történet instagrammon játszódott. Ez a bizonyos lány felrakott egy szelfit magáról. Én odaírtam, h szép vagy, vagy valami ilyesmit, mert tényleg úgy gondoltam, a barátnőm ezt a kommentet lescreenshot-olta és elküldte nekem, hogy mi ez? Én pedig írtam neki, h szerintem szép és attól még, hogy te utáld, nekem nem kell. Kb. 2 nap múlva nézem azt a képet és ott van kommentben, h gyönyörű vagy, és ezt a barátnőm írta...a másik: Nem rég kezdődött a suli és a barátnőm folyamatosan szekál pl.: Én:otthon hagytam a füzetem ő: Mert béna vagy és ilyesmiket mondogat egész nap, lehet, hogy nem tűnik olyan bántónak, de napi 10-szer meghallgatni azért sok....Hogyan mondjam el neki, hogy idegesít a viselkedése?

2015. szept. 5. 07:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Odamész hozzá, és mondod.

Hogy próbáljon kevésbé bántó lenni.

2015. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni egy ilyen kis hülye p*csával
2015. szept. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!