Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok arról a...

Ti mit gondolnátok arról a munkatársatokról, aki rosszul lett és elájult munka közben?

Figyelt kérdés
Foglalkoznátok vele, beszélnétek róla, vagy ez is olyan dolog, ami senkit sem érdekel 1-2 nap múlva?
2016. jan. 10. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd ha egyszer veled is megesik és mindenki le fogja sz.rni kíváncsi leszek, hogy fog esni...
2016. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából most én vagyok, aki emiatt tart bemenni hétfőn dolgozni. Örülnék, ha nem lenne ez téma hétfőn.
2016. jan. 10. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az egészség magánügy. Én személy szerint nem örülnék, hogy ott sündörögnének és találgatnának, hogy mi bajom lehet, vagy zaklatnának, hogy "na mi volt?". Senkinek semmi köze hozzá, hogy terhes vagyok, vagy rákos, vagy csak fáradt... ennek megfelelően én sem nyomulnék a munkatársamra és nem kérdezgetném az egészségéről.
2016. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd hétfőn kiderül, a munkatársaid melyik kategóriába tartoznak. Végül is , ha érdeklődnek, bármit mondhatsz az okról.
2016. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha te ájultál el és nem szeretnél ha az emberek kibeszéljenek, akkor mond, hogy nem volt időd reggel kávézni és csúnyán leesett a vérnyomásod. Ez simán hihető dolog, ráadásul nem fognak találgatni, hogy terhes, anorexiás, másnapos stb vagy 😃
2016. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, foglalkoznék vele, mert megérintene a dolog. De azért figyelemben tartanám azt is, hogy ha nem beszél róla magától az illető, akkor csak annyit kérdezek, hogy "jobban vagy már?". És ennyi.

Remélem, mostmár minden oké veled!!

2016. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy beteg, nyilván, ha egy légtérben dolgozunk vagy gyakran találkozunk, megkérdezném, hogy hogy érzi magát, minden rosszindulat nélkül.
2016. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!