Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden férfi, aki női lakótárs...

Minden férfi, aki női lakótársat keres arra hajt, hogy majd összejön a csajjal, vagy legalább alkalmi kapcsolata lehet vele?

Figyelt kérdés

Egyetem alatt szeretnék majd beköltözni Budapestre, úgyhogy néztem hirdetéseket, és többségben olyanokat találtam, ahol férfi konkrétan női lakótársat keres (fiatalabb férfiak is, meg pl. volt olyan, hogy egyedülálló apuka, stb). Ilyenkor arra számítanak, hogy hátha alakul majd köztük valami? Mennyire jelleíző, hogy valóban lesz belőle valami?


Normális válaszokat, esetleg tapasztalatokat írjatok kérlek! :)


19/L



2016. jan. 10. 16:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondoltam, hogy mielőtt lefixálnánk a dolgot, kicsit azért ismerkednék vele, meg persze megnézném a lakást, a környéket, stb. Vakon nem mennék bele egy ilyen dologba azért én sem.
2016. jan. 10. 17:31
 12/18 anonim válasza:
Nem. Azért, mert van erre példa, még nem kell általánosítani szerintem. Én is keresek lakást/szobát; alapból nagyon nehéz találni, a lakótárs meg ha ismeretlen, akkor lutri. Az meg, hogy fiúként kifejezetten lányt keres maga mellé lakónak, tán csak azt takarja, hogy nem akar mosogatni meg vasalni és reménykedik :D de persze nincs mézeskalácsból a világ, azért lehet óvatosnak lenni, csak nem kell általánosítani. :)
2016. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint eddig rossz helyen keresgéltem, mert főleg csak olyanokat találtam, amik elég gyanúsak voltak, vagy konkrétan írták, hogy természetbeli fizettségre számítanak. :D Annyira meg nem kell a lakás... :P
2016. febr. 2. 22:07
 14/18 anonim ***** válasza:

Én Norvégiában azt tapasztaltam, hogy voltak akik csak csajos albérletet kerestek, és voltak akik koedukáltat.

Én egy nagy, 6 szobás lakásban béreltem egy szobát. A konyha, a fürdőszoba, a WC valamint a nappali (a TV ott volt) meg a szauna közös. Mindenhol meg vannak a játékszabályok, és azt - több kevesebb sikerrel - be is tartják.

Nálunk ez úgy működött: a fiúké volt a bevásárlás (mindenkinek), a lányoké a takarítás (mindenkinek). Mosni vasalni úgy szoktunk, hogy ha ágyneműt, nagyobb dolgot, akkor mindenki magának, de ha csak egy pár cucc van, akkor össze szoktuk dobni.

Eleinte szokatlan volt, hogy a szaunába mindenki meztelen volt, és engem sem engedtek be fürdőruhában. Aztán megszoktam. Aztán már észre sem vettem, hogy reggelente épp zuhanyozok, akkor valaki beesik fogat mosni, vagy borotválkozni. De mivel a másik két csaj soha sem sipákolt ezért, hát én is csendben hozzászoktam, és nem zavart. Soha, egyetlen szóval nem sértettek meg, nem erőszakoskodtak. Az is tény, hogy mindenkinek tudtam a szexuális életét, mert azt vagy hallottam, vagy láttam is, de ez sem zavart senkit.

Azért volt jobb ilyen fiús albérletben, mert sokat vittek a srácok kirándulni, buliba, hajókázni stb. stb.

Lefeküdhettem volna mindegyikkel, de nekem elég volt egy is...

2016. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem jelent az ilyesmi semmit. Gyakorlatilag a férfi-keres-nőt lakótárshirdetések nagyjából 50-50 eloszlásban vannak kapcsolati szempontból.


Én például azért keresek női lakótársat, mert szimplán sokkal jobban jövök ki velük. Tanuló vagyok, de illene már kilépnem a szülőktől. Házias vagyok. A tipikus férfimunkákat, mint barkácsolás, szerelés, javítás, felújítás, stb mind elvégzem. Emellett szeretek főzni, takarítani, és vasalni is tökéletesen tudok. Még csak nem is "cselédnek" keresek lányt. Egyszerűen csak velük sokkal jobban el tudok hülyülni, komoly témákról beszélni, stb.

Össz-vissz 2 hibám van. Az egyik hogy dohányzom (lakásban nem, ha van erkély kimegyek, ha nincs akkor derékig kihajolok az ablakon). A másik, hogy a kötelező órarendem sajnos olyan, hogy nem tudok 6 órásnál hosszabb munkát vállalni egy darabig, így havi 43.000 a nettó keresetem, amiből a bérleti díj mellett meg kéne vegyem a bkvbérletet (3.500), a cigit (8.000), és a kaját (fejekre osztva 5.000). Tehát 16.500. Marad 26.500 a bérletre és a rezsire. Még ha a cigit máshogy is intézem, akkor is 34.500. Abból pedig senki nem fog társulni velem...


18/F

2016. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Volt női lakótársam, és nem jöttem össze vele (nem is akartam). Feleztük a lakbért, mindegyikünk a saját holmiját és lakrészét tartotta rendben. Alig találkoztunk, nem zavartuk egymást, teljesen jól működött minden. A jó tapasztalat miatt most is csak lány lakótársat keresnék (keresek).
2016. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szerintem bármilyen formáció is legyen, csak a kettőtök dolga az, hogy mi történik a lakásba. Senki másra nem tartozik.

Ha most lefekszel azzal az emberrel, mert neked jól esik, a kívül állóknak nem kell tudni.

Akkor lenne gáz, ha van pasid és mellette csalnád.

2016. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem a környezetem véleménye érdekel arról, hogy esetlegesen mi zajlik a négy fal között, csak nem akarok adott esetben egyik reggel arra ébredni, hogy befeküdt mellém az ágyba.
2016. febr. 21. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!