Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetnek lelki okai annak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek lelki okai annak, ha a férfi inkább az alkalmi kapcsolatot választja?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy olyan szituációra gondolok, hogy pl megviselte egy szakítás, ami miatt inkább az egy éjszakás kalandokat keresi. Majd megismerkedik egy nővel, akivel jól érzi magát, de a korábbi rossz tapasztalatai alapján inkább megijed az új kapcsolat lehetőségétől.

Szóval ilyen létezhet?


2015. nov. 9. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

én 14-21 éves koromig nem akartam kapcsolatot egy hülye tini szerelem miatt, de még egy éjszakásokba sem mentem bele, pedig lehetőségem volt jó pár...


itt már több hasonló esetet olvastam 20-30-40+ korosztálytól is...


szóval lehetséges!


22F

2015. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen is, de szerintem nem megijed, hanem nem akar bonyodalmat az életébe, és inkább marad az egy éjszakás, komplikáció mentes kufircnál.
2015. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Az oka egész egyszerűen az, h eddig minden lány akivel komolyabb kapcsolatot akartam, le sem szart engem, és nem jött össze semmi. Amióta viszont lazábbra vettem, már sokkal könnyebben megkapok nőket, még akár komoly kapcsolatra is, volt 1 kapcsolatom ami pont ilyen egy éjszakás kalandnak indult, aztán több lett belőle.
2015. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Súlyos zárkózottság :(
2015. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem szerelmes.
2015. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, pl. ha valakinek nem jutott kisgyerekkorában az érzelmi közelség, akkor felnőttkorában sem fog tudni mit kezdeni egy nő tartós közelségével. Én konkréten ettől szenvedek. Volna kiút belőle, csak olyan nő nincs, aki ezt végigcsinálná velem.
2015. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehetnek hát.


Nálam pl. az az oka, hogy szerelmes vagyok valakibe többé-kevésbé reménytelenül, és nem akarok másodhegedűs szerepbe helyezni, sem pedig átverni senkit.

2015. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!