Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki?

Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és még nem volt barátom sőt nem is csókoloztam még meg semmi ilyesmi. Sokan azt mondják hogy ez nagyon ciki és kellemetlenül érzem magam. De én egyenlőre nem szeretnék senkit amíg be nem fejezem az iskolát
2016. jan. 13. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de lassan talán érdemes lenne elkezdened ismerkedni. Nem értem, hogy az iskola és a randizás/párkapcsolat miért nem mehet együtt?
2016. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert inkább jobban szeretnék a tanulmányi eredményemre koncentrálni, hiszen 16 hét és érettségizek.
2016. jan. 13. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 20 évet kibírtál,16 hét már semmi,ne stresszelj,csak utána se akard kényszeresen, nehogy kihasználjanak.

Azért ne tartogasd magad örökké... :D

2016. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem az iskola és a párkapcsolat megfér egymás mellett, csak tudni kell tartani az egyensúlyt. Én barátnő mellett érettségiztem és egy tantárgy híján kitűnő érettségivel zártam.

Hidd el, hogy jó ha van melletted valaki és attól még fogsz tudni a tanulásra/karrierre is koncentrálni.

21/F

2016. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából ennyi idő alatt úgysem fogsz összeszedni senkit ha reálisan nézem, soha nem ismerkedtél, feltehetően zárkózott ember vagy. Úgyhogy, annyira nem értem a kérdést, majd az érettségi után igyekezz megismerkedni valakivel, nem biztos, hogy azonnal fog menni.
2016. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!