Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire elcseszet...

Miért vagyok ennyire elcseszett lúzer?

Figyelt kérdés

Akármibe is kezdek, egyszerűen mindig én veszítek, mindig én maradok alul. Legyen szó munkáról, játékról vagy bármi egyébről. CS-ben egy játszmában legalább 70-szer halok meg, való életben is a versenysportokban is szinte az esetek 100 százalékában konkrétan én vagyok a legutolsó, nincs senkim, nincs semmim, csak én vagyok egyes egyedül. Nincs egyetlen barátom sem, sosem volt még csajom, és itt vagyok egyedül, mint a kisujjam, 22 éves fejjel. Már legalább 7 munkahelyről utasítottak el, azzal az indokkal, hogy nem vagyok képes kellő rugalmasságra, dinamizmusra, meg folyton azt hallom, hogy nincs kitartásom. Itt van a tél, nem tudom, miből fogom kifizetni a számlákat, mivel fogok fűteni. Tavaszra teljesen csődbe fogok menni mind anyagilag, mind idegileg. Már néha gondolok az öngyiloksságra, azzal az indokkal, hogy úgyse hiányoznék én már senkinek, úgy se kellek én már sehova. Képtelen vagyok szemtől-szemben szavakkal való kommunikációra, iskolában sem tudtam semmiben se 2-esnél jobbra teljesíteni. Még ami érdekelt is, kutyakeményen küszködtem a 3-asért.

Ez a egész az ambidextriámnak köszönhető? Nem fejlődött volna az agyam megfelelően? Mit tanácsoltok? Hogyan szedhetném végre össze magam? Honnan szerezhetnék kitartást? Hogyan legyek képes az életem dolgait rendezetten kézben tartani? MIÉRT VAGYOK ENNYIRE ELCSESZETT LÚZER? Talán félresikerült lennék?



2015. dec. 12. 03:41
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem mindegy az oka?
2015. dec. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Senki se elcseszett lúzer - én is sokáig hittem magam annak, mostmeg szinte bármit elérhetek - tartsd észben: a sorsod a te kezedben van, úgy alakíthatod az életedet ahogy szeretnéd - nincs semmi ami visszatarthatna - bármit elérhetsz
2015. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Ezt írtad..Folyton azt hallod: nincs kitartásod..Látod lehet hogy ez igaz. Gyakorolni kell CS-ben is meg sportokban is és életben is,ezerszer tízezerszer. És meghozza a gyümölcsét.


Tényleg vannak akiknek csak megszületni volt nehéz és mindent tálcán kínált az élet,de a többség az gürcöl és küzd,ahhoz meg kitartás kell.

2015. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Pálinkázol te rendesen?
2015. dec. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

sajnos az a helyzet, hogy az életben mindent ezer meg egyszer meg kell próbálni. én is mindent, ami fontos volt, nagyon de nagyon sokszor meg kellett, hogy próbáljak. és aztán volt, ami sikerült. de leginkább úgy, hogy kerülőutakat kellett találnom. még mindig el vagyok maradva a kortársaimhoz képest, de feladni nem tudom. amíg élek, küzdök. szerintem a sikert senkinek sem adják ingyen, csak TE nem látod mögötte a küzdelmet. vagy van, akit annyira sok önbizalommal ruháztak föl a szülei, hogy nem ismernek akadályokat, és sokminden, pl. a párkapcsolatok terén minden viszonylag könnyen megy nekik. Hiszen általában a legtöbb dolog önbizalom kérdése. Az ilyen emberek kevesen vannak, de még ők is olyanok, hogy nekik is kell küzdeniük, csak a kudarcok nem tépázzák meg őket.

egyszerűen próbálkoznod kell, és meg kell próbálnod csiszolni magad. én is folyton, minden egyes nap dolgozom magamon, és így valamennyire legalább haladok előre, és nem visszafelé süllyedek. A másik pedig a szorgalom, ami nagyon fontos. A munkahelyen is. Hogy akarj tanulni, akard megoldani a problémákat.Ha ezt látják, akkor nem fognak kirúgni.

2016. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Jót röhögtem ezen a kérdésen :DD "CS-ben egy játszmában legalább 70-szer halok meg" :D am szinte hasonló helyzetbe vagyok igy nemtudok nagyon hasznosat adni, csak azt h csinálni kell, próbálkozni, ha meg nem megy és ezért izélnek, azt meg le kell tudni sz.rni
2016. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Csupán a gyávaság fogadja el harc nélkül a csapást, mit elkerülni még hatalma van. De a végzetnek örökös betűit nyugodtan nézi és nem zúgolódik miattuk az erős, azt nézve csak, hogy állhatand meg még alattuk is."
2018. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!