Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt az elso...

Nektek milyen volt az elso sulis bálotok?

Figyelt kérdés

Mit csináltatok?

Meg nem voltam sulis bálon es nem tudom elképzelni, hogy a tancon es beszélgetésen kivul lehet-e mást csinalni :D ( pialni, cigizni nem lehet)


Milyen élmény volt?

Nálatok milyen zene volt?


Kort es nemet is legyszi :)



2016. jan. 17. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

mulatós zene volt, de a hangulatt miatt azon is ugráltunk (táncnak nem nevezném). Nekem az első volt a legjobb, a 2. már uncsi volt, a 3.ról már le is léptünk, és megfogadtuk hogy el se jövünk kövi évben.

ha vannak barátaid, akkor már rossz nem lehetsz, de ha egyedül ülnél, akkor nem garantálom.

szerintem ha barátokkal vagy, akkor eleve onnan indul hogy JÓ--

2016. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi számít sulis bálnak?


8.-ban volt bankettünk, azon olyan számok voltak amiket korábban az osztályok írtak össze, vagy egy óráig lehetett karaokezni, voltak ételek.

Ott már jól összeszokott társaság volt, mindenki eltudta magát foglalni.


Legközelebb gimi elsőben voltam bálon. Az unalmas volt. Bérelt zenekar volt ami rémes zenét játszott alig táncolt valaki, alig voltam még jóban valakivel így beszélgetni sem sokat tudtam. Egy osztálytársnőmmel elüldögéltünk és beszélgettünk éjfélig, akkor kihúzták a tombolát (nem nyertem, fölösleges volt megvárni) majd hívtuk a szüleinket és hazamentünk.

2016. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gimis bal lesz ( 7.-8.-os emberekkel, mert 6 osztályos gimi), en 9.-es vagyok, szóval a társaság viszonylag összeszokott, igazabol pár ember van az osztályból, akit a barátomnak mondok, a többiekkel is simán beszélgetek, de velük pl sulin kivul nem találkozunk.

Barátnőm hozza egy másik barátnőjét, szóval nem tudom, hogy mennyire lesz majd vele "elfoglalva" ( akit hoz másik suliba jár es a mi sulinkbol szerintem tul sok emberrel nincs annyira jóba, hogy a bálon vele is legyen, szóval o tuti végig barátnőmmel lesz)


Ezert tartok kicsit a báltól, hogy milyen lesz

2016. jan. 17. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
szervezd úgy, hogy bármikor haza tudj jönni, ha nem jó. Ennyire egyszerű
2016. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bármikor ki lehet menni
2016. jan. 17. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugy ertem, hogy hazajuss, hogy barmikor hazamehess.
2016. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!