Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem merek köszönni az utcán...

Nem merek köszönni az utcán az egyik sulis tanárnőnek, mert nem tanít, félek, hogy nem ismer fel, vagy nem köszönöm vissza. Mit tegyek? 13/l

Figyelt kérdés
Szerintetek nem néz bunkónak? Sokszor találkozunk az utcán, de nem szokott rám nézni, viszont ha messze állunk egymástól, mindig néz. Mit tehetnék?

2015. szept. 8. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is tanár vagyok, a korosztályodat tanítom. Köszönj rá nyugodtan, ha nem tanít, akkor is gondolja, ,hogy az iskolából ismered. Nekem is szoktak köszönni olyan gyerekek akiket nem tanítok, sőt , facebookon is bejelölnek.
2015. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó estét kívánok, tanárnő! Ebből tudni fogja, hogy egy ottani diák vagy, még ha nem is ismer fel.
2015. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi minden tanárnak köszönünk, megesik, hogy egy nap 2x is. Egy idő után megszokták... és néhányan csak emiatt tudják a nevünket. :DD 14l
2015. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd megtanít rá az élet, hogy vannak dolgok, amiket egyszerűen csak le kell sz*rni.
2015. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönj! Több száz gyerek köszön neki, nem fog nézni, hogy ez meg ki a fene. Tudni fogja, hogy diák vagy.
2015. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!