Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire lehet elkölteni havi...

Mire lehet elkölteni havi 7-800 000Ft-t?

Figyelt kérdés

Ismerős családról van szó. A férj keres ennyit egyedül (felső vezető), így logikus, hogy a feleség nem dolgozik. Babájuk még nincs.

Autójuk nincs, hitelük nincs, ami ennyire vinné a pénzt. Szülőket nem kell támogatni, sőt a szülők támogatják őket.

Töredéke ennyiből élünk, megvan mindenünk, és még félretenni is tudunk.

Lehet mondani, addig ne zavarjon, ameddig nem tőlem kérnek kölcsön, jogos. Olyan csak egyszer volt. De engem érdekelne, mégis, attól, hogy a feleség szerint a minőséget meg kell fizetni, ők pedig mindenből a minőséget veszik, ilyen drága lenne a minőség?

Nem dohányzik náluk senki, és a lakás rezsije se sokkal magasabb a miénkénél.


2016. jan. 18. 18:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Az "elkölteni"t úgy értem, hogy maradéktalanul elkölteni rendszeresen hó végére, sőt, még el is adósodni.

Cigi, alkohol, szerencsejáték meg ilyenek nincs a képben.

2016. jan. 18. 18:30
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Félre teszik és ha összegyűlik elég akkor vesznek kocsit, nagyobb házat, nyaralás, befektetés, cég, stb...
2016. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom. hogyha nekem lenne ennyi fizum én utaznék belőle. eltudom azt is képzelni, hogy a feleség gyakran jár fodrászhoz, kozmetikushoz, körmöshöz stb és abból se a legolcsóbbat válassza. esetleg még ruházkodás vagy bármi más akár műszaki cikk, de havonta elkölteni százezreket ruhára az már beteges.
2016. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

felső vezető, de nincs kocsija? hihető

szerintem semmi közöd hozzá, ki mire és mennyit költ. de igen, el lehet tapsolni ennyit. pl egyik barátnőm 120 ezres rúzst kapott a férjétől. és a márka minden terméke ilyen drága. de ruhák közül is van hasonló árkategória.

2016. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
gondolom az asszonykára költik, aki otthon unalmában vásárolgat persze a legdrágább üzletekben, manikűr, fodrász, szoli, kozmetikus...
2016. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor így: kocsi még nincs, mert most csinálja a lány a jogsit
2016. jan. 18. 18:37
 7/14 anonim ***** válasza:

El lehet, hidd el. Ahogy az ember gazdagszik, úgy nőnek az igényei is. (Először csak egy külföldi utazás évente, aztán kettő, aztán három, egyre messzebb, aztán rájön, hogy a turistaosztálynál jobb a business, és így tovább...) Csak ha nem tesznek félre és ez csak egyikük fizetése, akkor ráfázhatnak, amint a keresővel bármi történik, szóval rizikós, de az ő dolguk.

Én fél milla fölött keresek, párom 140 körül, mi nem tartjuk logikusnak, hogy ne dolgozzon, többek közt ezért is. Persze ha olyan munka lenne, ahol kizsigerlik, akkor otthagyná és amíg másikat keresne, nem zavarná, ha eltartom, de szerencsére imádja a melóját.

2016. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
#4: nem mindenki szeret dögleni a dugóban, nekem sincs kocsim :)
2016. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A jobb minőségű kaják tényleg drágák. Nálunk nagyjából 300 megy el a vásárlással, de ebben mondjuk vannak luxusabb termékek is, pl viszonylag drága borok, kávék, sajtok és rengeteg hús. rezsire is simán elmegy egy százas ha pl szeretnek jól befűteni. A telefonszámlák is meg tudnak ugorni. lehet van valami költségesebb hobbijuk amiről nem tudtok, nálunk pl havi 60 megy csak edzőteremre, havi 30 az akváriumra. Drága a kontaklencse, a fodrász, a körmös, a műszempilla. Lehet, hogy gyakran járnak drágább éttermekbe, van ahol 30-40 ezer ft egy két fős vacsora. Egymillió dologra lehet elkölteni ennyi pénzt.
2016. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Én beültetném őt 1 napra egy tesco pénztárba, lehet utána nem verne a seggére a 800e-es fizujának.
2016. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!