Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a magyar...

Mi a véleményetek a magyar lányokról és a külföldi csajokról?

Figyelt kérdés
Nekem az a tapasztalatom , a magyar nőkkel , hogy a többségük az szép és hát evvel elmodtam minden a 16-30 éves korosztályig evel együtt fölsoroltam az összes jó tulajdonságukat , mondjuk a 30 fölüti nőkkel nagyon jól ki jövök , ott több a szép és a normális csaj , és nézzük a külföldi csajokat : Nem sok szép csaj van nálunk , de átlagban sokkal normálisabbak segítőkészek , ( nem a szexre gondolok ) Meg dolgosak , mikor egy bombázó a mükökel kimegy a kertbe dolgozni , vagy traktorozik , és megcsinálja a házi munkát minden féle nyafogás nélkül , és pl: ilyen embernél dolgozok , azt csodálom a nő az olyan mint a férfi ha kel talicskázik tetőre megy , egy igaz társ nálunk meg ha meg kel csinálni a házi munkát már minden baja van discoba meg csak lehúzzák a férfi embert , ingyen pia ..stb és mi az első kérdésük van autód ,milyen ? hol dolgozol mit dolgozol !! a külföldi csajoknak nagy átlagban ilyet nem is kérdeznek , és ami a lényeg nagyon meg biz hatok a külföldi csajok , néha nem hiszek a saját szememnek mit megcsinálna , itthon már vallás fenyegetőzne , én nem tudom honnan ez a sok úri nő ??

#nők #lány #csajo
2016. jan. 18. 23:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező te nagyon általánosítasz. Ennyi erővel a magyar nők pedig mondhatnák, hogy a férfiak itthon alkoholisták, lusták, nem segítenek a házi munkában, a gyerek nevelésben, nem tudják eltartani a családjukat, a feleségnek is kell dolgozni több gyerek mellett nem úgy mint külföldön. Persze a nőnek kell megoldani a gyerek óvodába, iskolába hurcolását és ha a gyerek beteg.... De nem teszem mert tudom, hogy minden ember más és nem lehet egy kalap alá venni mindenkit. Gondolkozz kicsit, lehet, hogy eddig rossz nőkkel találkoztál de az is lehet, hogy nem mindig csak a cicababa nőknél kéne probalkoznod.
2016. jan. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Odaírtam, hogy általánosságban...


Úgy látszik nagyon magadra vetted, csillagom! Csak nem magadra ismertél a leírásomban? ^^


Másrészt szerinted mi volt a kérdés? A nőkről volt a kérdés nem a férfiakról! Keress egy olyan kérdést, ahol a férfiakról van szó és ott rinyáljál! Ha kíváncsi leszek a véleményedre, akkor meg majd odakattintok! ;)

2016. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
én nem ismertem magamra de te biztos nem fogsz összeszedni magadnak egy jó csajt ezzel a hozzáállással...:D
2016. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Tiszteletem , az uraknak és a hölgyeknek , én adtam fel ezt a kérdést , az előttem felszólaló úrnak köszönöm , a védelmet .

Még annyit hozzá tennék ha már az ivászatról beszélünk. Én bevalom majdnem minden nap iszok alkoholt , van saját borom amit meg termeltem apummal , de közbe néha sörözök.

Igen most lehetne mondai alkoholista ( 26 éves vagyok) életem során 10x nem voltam berúgva , discoba járok mikor van idöm a haverokkal elmenni bulizni , és meg figyeltük a haverokkal ,hogy a csajok táborát a részeges csajok igen felerősíteték , a kocsmába ugyan úgy láttam már bent csajt, és szörnyű látvány , mikor egy bombázó abba az álaptban van .

A hölgynek üzenném énnálam az se ritka nyáron hogy 13 órát dolgozok , de én nem siránkozok , ha nem tetszik valami akkor lépek vagy változtatok az élet vitelemen , mert mindig van lehetőség fiatalon, idős korban más a helyzet !

És térjünk rá a házi munkára én nem tudok fölözni kijelentem . De én oda állok a nő mellé vagy haver mellé és apritom a dolgokat és segíttek , vasalni se tudok és most jön a nagy fordulat , tudok sütni , mosni , értek a kerti munkához , és nincs gond ha koszos leszek , na szóval , a gyerek neveléssel úgy vagyok , mivel nincs gyerekem nem tudom mi az , de a szomszéd gyerekeknek én a saját pénzemen veszek nekik néha csokit , vagy valamit , tetszik mikor mosójog , és nekem ennyi elég , kicsit incselkedik , de én csak jót nevetek , Én személy szerint nagyon jól ki jövök az emberekkel .

Most én nem vagyok nagyra vágyó de a nők többsége , még fele annyitse tud mint én . Nem baj ha béna egy csaj ügyetlen vagy bevallja semihez se ért nincs vele baj , igy nevelték ,de akkor álljon oda és tegye magát oda, attól ,hogy szép egy csaj azért érjen valamit a bőre.

Másik hozzá szóló irt egy lényeges dolgot nem adnak egyértelmű választ .hogy mit akarnak , hát igen nekem is ez a tapasztalatom , pl : discoba táncoltam oda jött hozzám két csaj táncoltak velem , be próbálkoztak vagy is úgy tűnt mikor viszonoztam a dolgot leléptek , szóval nem értem őket .

2016. jan. 19. 12:41
 15/25 A kérdező kommentje:
Elnézést igaza van az egyik válasz adónak ki hagytam , hogy melyik külföldi csajokról van szó én nálam az Olaszok , Osztrák , Szlovák , Német és Norvég csajokról van szó,és a személyes tapasztalatom mondtam eddig el !
2016. jan. 19. 13:03
 16/25 anonim ***** válasza:
45%

Majdnem mindennap piaszagod van. Szexi lehet.


Nem erőltetnéd meg magad kicsit a helyesírással? Az a baj, hogy itt az oldalon az az egyetlen dolog, amivel megmutatod, ki vagy, és így egy szerencsétlen, buta paraszt ugrik be. És csak az írásod miatt.

2016. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#13

Mert milyen hozzáállás kéne? Jobb lenne ha elborítana a rózsaszín köd?

2016. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Tiszteletem a hölgyeknek , én nemzetközi cégnél dolgozok , este fele megiszok egy pohár bort vagy sört , avval én senkinek semmi rosszat nem teszek , nem dohányzok, sportolok !

A hozzá állás röviden annyit csak annyit kérjetek amennyit ti magatok is megtennétek a másikért

2016. jan. 19. 13:41
 19/25 A kérdező kommentje:
16 # üzenném az írás alapján ítélkezel énekem volt egy barát nőm, nagyon szép volt , szépen írt jó tanuló , de mosni, főzni nem tudott , kétkezi munkát nem végzett , sajna ezt Magyarországon ezt a luxust nem lehet meg engedni !
2016. jan. 19. 14:08
 20/25 anonim ***** válasza:
ha komoly kapcsolatot akarsz, ne a diszkóban keresd...
2016. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!