Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki szegény, maga tehet róla?

Aki szegény, maga tehet róla?

Figyelt kérdés

Gyakran hallani ezt a kijelentést itt az oldalon, meg az életben is.


Mennyi igaz belőle?


2016. jan. 22. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Semennyi.
2016. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem igaz.


Ezt mindig olyan ember szereti hangoztatni, aki a szegényre hárítja a felelősséget azért a szegénységért, amiről az nem feltétlenül tehet.

2016. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
13%
Igaz!
2016. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Egy szomáliai 8 éves gyerek pl nem tehet róla. De szerintem magyarországon aki akar ki tud törni, majdnem mindenki.
2016. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Mégis ki más lenne felelős az én pénzügyeimért? A szomszéd, a zöldséges, a kisoroszlán az allatkertben? Nem. 18 éves korunk után a tanulmányainkért, a munkánkért, a fizetésünkért, a költekezésünkért, a spórolásunkért, a hiteleinkért és a gyerekvállalásainkért csakis mi magunk vagyunk felelősek. Lehet mutogatni, hogy a másiknak könnyebb, mert jobb körülmények közé született, de attól még a saját sorsomért egyetlen felelős ember én vagyok, senki más.
2016. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Azért, mert szegény vagyok felelős:


zsidók

háttérhatalom

trianon

gyurcsány

gyíkemberek

liberálisok

az a szakallás nő a tv-ből


Én nem!!!!


-Aki érti....

2016. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Blade Bone ***** válasza:
9%
Nyilván a szegény tehet arról is, hogy itt egy ház felépítése kétszer annyi mint más országokban, a szegény tehet arról is hogy a kormány a devizások seggét nyalogatja, a híd alatt élőkkel meg senki nem törődik, a szegények tehetnek a magas adótörvényekről is, meg az alacsony fizetésről is, meg arról is hogy a kormány az elcsalt pénzünket olyan fa...szságokra költi, amiket egy szegény ember soha a büdös életben nem is fog látni..
2016. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 zgyzgy ***** válasza:
Szociológia.
2016. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
A szegény tehet arról hogy ha ilyen sz@rnak találja a hazáját, akkor miért itt van, miért nem megy külföldre dolgozni.
2016. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

#9 talán mert nincs miből kiutaznia és ott megélnie, míg melót talál... főleg, hogy kint kb 2x olyan drága a lakásbélrés mint idehaza. Az itthoni fizetés meg épp hogy vegetálásra elég, nem kiutazásra.



Okoskodni könnyű.

2016. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!