Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted ciki gyakorikerdesek...

Szerinted ciki gyakorikerdesek.hu-zni? Ha igen/nem, miért?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Az, mert az itt feleslegesen elpazarolt időt, lehetne hasznosabb dolgokra is fordítani.
2016. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az, egyszer mondtam a haverjaimnak, láttam a szemükben, hogy lenéznek miatta.

De nem nagyon érdekel, én szeretem csinálni

2016. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is szeretem csinálni
2016. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Én szeretem. Nekem ez egyfajta kikapcsolódás is egyben.
2016. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Engem teljesen kikapcsol,kizökkent a hétköznapi gondokból plusz jó mások véleményét olvasgatni meg az olyan kaliberű kérdéseken szakadni..

Igaz én sem híresztelem,hogy kicsit rákattantam.

Napi 2-3 órát simán fent vagyok,főleg esténként alvás előtt.

2016. jan. 23. 19:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Este fele én is simán fent vagyok2-3 órát:D
2016. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem az, hogy ciki, hanem, hogy fájdalmas. Ennyi hülyét, te szent tatuin. Jó, mondjuk ahol én vagyok, ott nincs annyi, mert nem bírom őket, de még ott is vannak. Viszont egyszer bementem az Ezotéria rovatba és 3 napon keresztül sírtam. Még most is fáj, most eszembe jutott. :( Eszméletlen, hogy emberek ily sötétek legyenek. Na, mindegy. :D
2016. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ezotériások téleg nagyon kemények:D
2016. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2016. jan. 23. 21:09
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában én is több időt töltök itt, mint kéne. :P Jó kérdéseket olvasgatni, és esetleg segíteni másoknak. Vagy lebeszélni embereket a hülyeségekről. :D


A legjobb érzés, mikor valami perverz rám ír, és az istennek se tudom levakarni (letiltás nélkül). :D


Én szoktam mondani a barátaimnak, ha valami vicceset találok, de eddig egyikük se nézett hülyének, vagy legalábbis nem mondták, hogy ciki lenne, hogy itt lógok.

2016. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!