Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok es nagyon...

13 éves vagyok es nagyon furcsán érzem magam olyan mindtha 3 személyiségem lenne + én csak az egyikkel vagyok jóba ő okos kedves van egy bunko gonosz es egy aki mindenben a veszélyt a kockázatot látja kik ők? ( nem kepzeletbeli baratok)

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Senki, teljesen átlagos 13 éves vagy, azt hiszed magadról hogy nagyon különleges vagy, közben meg a lószart.
2016. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy nősz, úgy alakul ki a személyiséged. Sokat segíthetnek ilyenkor az ilyen könyvek.


[link]

2016. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sziaa :) Ez a te korodban (és az enyémben is) teljesen normális. Nekem is voltak pár éva hasonló gondjaim de már kezdek kinőni belőle :) 16/f
2016. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
1-es nincs igazad!Én is 13 vagyok és igenis különleges mert mindig más voltam mint a többiek és akinek ez nem teccik az egy kaka!!!
2016. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1es a képzeletbeli barátok regen voltak 5 évesen meg tudom külömboztetni a kedveset elneveztem lunának mert vele szoktam álmodni .és amugy meg lovagolok ugyhogy hozhatok neked friss loszart ha szeretnéd
2016. jan. 24. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy változik a személyiséged ,vagy személyiség zavarod van vagy skizofrén vagy
2016. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez elég ritka jelenség. nem skizo, ez multiplex személyiség, de nem igazán lehet vele mit kezdeni.
2016. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!