Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem "gonosz" lettem?

Úgy érzem "gonosz" lettem?

Figyelt kérdés

Alapjában véve egy jó gyerek voltam,soha nem ártottam volna senkinek.De egész életemben csesztettek,az osztálytársaim meg mások.Voltak barátaim,de az összesről kiderült,hogy csak kihasznált és egy csomószor átvertek.Egy igaz barátom sem volt.Volt egy lány,aki csak játszadozott velem.Volt egy másik,akibe totálisan szerelmes voltam,de végül egy másikat választott helyettem,engem meg megtartott lelki szemetesnek.Elég szeretethányos voltam.Mostanában meg itthon is csak a veszekedés megy,szóba sem állunk egymással.

Úgy érzem,hogy utálok már mindenkit..Nem érzek semmit.Szinte senkire sem tudok szeretettel gondolni.Legszivesebben egy csomó embernek kínzó szenvedést kivánnék.Érzett már valaki így?Mit csináljak?



2015. okt. 13. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, úgy érzed.
2015. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én teljesen tudom mit érzel.

Ez egy szééép hullám, amikor totálisan tönkrebashznak, de rajtad múlik hullám 2. része hogyan alakul.

Egyátalán nem vagy gonosz, csak igazságot szolgáltatnál, ezektől csak még jobb ember lettél, hisz tudod mennyi negatív érhet egy szimpla átlagembert.

Kérlek írj, had segítsek tisztán látni a körülötted lévő hányás tengert.

2015. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan olyat írtál mint ami velem is megtörtént. Engem a legjobb barátom is elárult. Az osztálytársaim is. Nekem is volt egy lány barátom, de már ő sem a barátom. Legszivesebben visszafizetném, megkínoznám őket, hogy ilyen egy élet. Én voltam az osztályban a legkedvesebb fiú, de ez már egy ideje megváltozott.
2016. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tavaly ugyan ez volt velem.

Elároltak,megaláztak,kihasználtak...

Aztán meg várták hogy segítsek nekik.

Idén minimálisan jobb a helyzet.


Annyi változott hogy már nem az az cuki kis édibédi lány vagyok aki voltam.

2016. nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!