Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs életkedvem, semmi jó...

Nincs életkedvem, semmi jó nem lesz, van így értelme élni?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim,barátnőm sincs nem is volt, minden nap ugyanolyan monoton rossz, próbálok edzeni de mindig fáj valamim sose lesz jobb, dokihoz nem.mehetek el mert kirugnak, xar a munkahelyem, nem.is éltem még de úgyérzem kb 60 éves vagyok minden bajom van, más i s van ezzel így? Vagy csak nekem jutott ez a sors...21 vagyok
2016. jan. 25. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyere toljunk egy menet League of Legends-et
2016. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt te csak hiszed, hogy ettől szarabb nem lehet az életed. Örülj annak, ami van, másoknak még annyijuk sincs.
2016. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na neeeee.... 21 éves vagy ahogy írod. Mások ebben a korban éppen csak egyetemre járnak. Nem azt mondodm h te is ezt tedd, hanem, hogy érezd azt, hogy ugyan olyan fiatal vagy még, attól hogy más életet élsz. Szóval bármit megtehetsz amit ők is megtehetnek.

Próbálj munkahelyet váltani, ne csak a környékeden, más városokban is. Hidd el csak rajtad múlik... lehet hülye példa, de van aki kerékpárral körbejárja az egész Földet... van aki fél évenként költözik más városba vagy országba... mert szabad ember. Akkor mégy el sörözni amikor csak akarsz és azzal beszélgetsz akivel csak akarsz....


Nem ez a sors jutott neked, hanem ezt a sorsot írtad eddig magadnak!!! Változtass a sztorin, legyen benne fordulat ;)



24/f "hasznos válaszoló" voltam

2016. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Legyél pozitívabb!!! Változtasd meg a gondolkodásod mert ameddig szerinted minden szar addig nem is fog jó történni!

Minden ami rossz azt te saját magadnak idézed elő.

2016. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
örülj ha izomlázad van. az annak a jele, hogy tényleg keményen dolgoztál. próbálj barátokat keríteni, próbálj appróbb örömöket csempészni az életedbe. próbálj olyan dolgokat keresni, amik érdekelnek.
2016. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem izomláz...sosincs izomlázam...szívszúrás stb
2016. jan. 25. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze. Ha nem lenne, nem születtél volna le.

Tapasztalj, fejlődj személyiségedben, hozzáállásban.

Ha kell segítség, értelmezés, írj.

2016. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!