Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van értelme folytatni? Teljese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni? Teljesen elment a kedvem tőle

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltünk a barátnőmmel és nem állt fel nekem rendesen és nem tudtam megd*gni. Előtte 3x voltam nővel és akkor egyszer sem állt fel, viszont vele már az első alkalommal is igen azóta többször csináltuk és mindig jól ment nagyon merev volt, a csaj többször is elment nekem egyszer sem sikerült. Most meg újra megtörtént amitől féltem, teljesen oda az önbizalmam semmi kedvem ezek után szexelni. És egyáltalán miért nem tudok elmenni? akárhogy csinálta nekem, akármilyen pózban nem mentem el. Magamnak nem csináltam két hete, kíváncsiságból megnéztem hogy úgy megy-e és kb 5 perc után el is mentem. Szerintem valami komoly baj van velem, semmi értelme az egésznek.

2015. szept. 26. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlságosan rágörcsölsz..
2015. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És a maszti sem segít azon, hogy jobban menjen, írtad is, hogy mikor nem csináltad ment, ez is lehet a megoldás, meg az, hogy ne görcsölj rá. Nem a negatívumot kellene nézned, hanem a legjobbat kihozni belőle, ez viszont csak rajtad múlik.
2015. szept. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lelki okai vannak, és nem testi. Rengeteg ilyen eset van, ha hiszed, ha nem, nem egyedüli eset. A dolgok legnagyobb részében ez lelki eredetű dolog, szervi alapon csak nagyon kevésszer fordul ez elő. Gondolom fiatal is vagy. Önbizalom, stressz, ezeket gondold át, hogyan és miként vannak az életedben.

De szerintem neked csak idő kell. Négy és plusz egy-két alkalom kevés. Szerintem csak szimplán stresszelsz, és ezért nem áll fel, illetve nem élvezel el. Szerintem idővel majd oldódsz, és menni fog, csak nagyon rágörcsölsz erre, ami negatívan hat a szervezetedre.

2015. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jázi :) ***** válasza:
Valószínű csak az a baj,hogy rágörcsölsz. Ezt kell valahogy orvosolni. Mint írták is, ez nem egyedüli eset. Ha a barátnőd megértő az sokban segíthet. De magadban kell rendezned elsősorban!
2015. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
épp az hogy mikor vele előszőr voltam és utána még 5-6 alkalommal nagyon jól ment, az utolsónál egyáltalán sem görcsöltem rá de valamiért nem ment
2015. szept. 26. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek lehet rossz napja, nem vagyunk gépek. Lehet keveset aludtál, nem voltál ott fejben, probléma volt a munkahelyeden, bármi lehet.

Neked nem arra kell gondolnod, hogy egyszer nagyon nem ment, hanem arra, hogy 5-6x igen. Csak el kell hinned, hogy megy neked. És menni is fog!

2015. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor az is csoda hogy egyszer is ment, sajnos olyan stresszes életet élek
2015. szept. 26. 11:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Az is az oka, hogy rágörcsölsz, de az is, hogy előbb érzelmileg kell közel kerüljél egy lányhoz, és csak azután legyél vele együtt. Akkor sokkal jobban fog minden működni.És persze ne összevissza, hanem egyet keress, akit szeretni is tudsz talán...
2015. szept. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!