Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A (párkapcsolati) szex valódi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A (párkapcsolati) szex valódi értelme?

Figyelt kérdés

Alapvetően sokan, jómagam is problémáztam a péniszem méretén. Most is bánt, hogy nem jutott nagyobb nekem.

De rosszul gondolom, hogy ha két ember között valós érzelmek vannak, akkor maga a testi érintkezés is örömet okoz? És persze fontos az aktus félre ne értsen senki, csak egy bizonyos mérettől kezdve ez már nem szabadna hogy olyan problémát okozzon, ami tönkreteszi a kapcsolatot. Ki hogy gondolja ezt?


2015. szept. 20. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha kisebb van mint a boxeremnek az azért problémát okoz.
2015. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, ha az illetőnek nem 10 cm alatti mérete van, hanem efelett, akkor azzal már ki lehet elégíteni a másikat, pluszban sokat segít, ha a lány nem csak ettől várja a csodát, hanem közben a csiklója is ingerlést kap és akkor máris szinte garantált az öröm, a kielégülés. És ha engem kérdezel, nem feltétlenül csak érzelmekkel lehet tökéletes, teljesen mindegy, hogy valaki szereti-e a másikat vagy csak egy megbeszélt szexen alapuló kapcsolatról van szó, ha közel azonos igényeik vannak, ha egyik odafigyel a másikra, nem a méretével van elfoglalva a pasi, hanem inkább az adott nővel, foglalkozik vele, feltüzeli, felizgatja, akkor olyan holt mindegy, hogy mekkora van neki...
2015. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ugye mindenki mást mond átlagnak. Sokak szerint az a méret ami nekem van, 14cm/4cm az átlag. Van aki szerint meg 16-17 at átlag hossz és 5 az átlag átmérő.

Tudom hogy nem ezzel kellene foglalkozni, csak a komplexusok..

2015. szept. 20. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:

hacsak nem extrém esetről van szó, akkor nem a péniszed mérete fog problémát okozni, hanem az, hogy ezen stresszelsz.az


átlagos méret amúgy 14-15 cm Európában, egy rakat kutatás volt erről. ahol nagyobbak az értékek, ott többnyire önbemondásra épült a statisztika, vagy nagyon kicsi volt a minta.

2015. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és soha nem értettem ezt a fajta problémázást olyan emberek esetében, akiknek nem két centis mikropénisz jutott (azzal valóban biztos nehéz az élet). Na de ne is haragudj már, ha elég ügyes vagy, egy darab ujjadat bedugva tudod úgy ingerelni a nőt, hogy az elélvezzen. Akkor mi a baj a 14 centis, egy ujjnál vastagabb pénisszel?


No meg ahogyan a péniszméretek is különböznek a férfiak esetében, úgy a női hüvely és elég változatos tud lenni. Van, akinek a 20 centi se elég, de ez ne okozzon már komplexust. Az én páromé 15 centi, és egy-egy rossz mozdulattal MÉG EZZEL IS TUD FÁJDALMAT OKOZNI.


Egyébként meg igazad van, egy normálisan működő, intimitással rendelkező párkapcsolatban nem az számít, mekkora a farkad, milyen hosszú és tág a hüvelye a lánynak, hanem az, hogy együtt legyetek, és együtt éljétek meg a szexualitás jó érzését.

2015. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazi párkapcsolat a barátság, szerelem és szex hármasa. Ha igazi a kapcsolat és valamilyen téren gondok vannak, akkor véleményem szerint ezt a társaddal lehet a legkönyebben leküzdeni.
2015. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a szexnek semmi értelme :D


egy magányos srác D:

2015. szept. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!