Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még értelme sok készpénzze...

Van még értelme sok készpénzzel járni?

Figyelt kérdés
Egy itteni kérdés kapcsán merült fel bennem, valaki azt írta hogy aki gazdag annál mindig van 300-500.000Ft készpénz. Az első gondolatom az volt hogy minek? Talán kenőpénznek, vagy k rv zni, de még ahhoz is sok...
2016. jan. 30. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
ha el akarod hagyni, akkor van.
2016. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aki annyira gazdag még lehet annyit se hord magánál, mint amennyi egy átlagos keresettel rendelkező...

Egyébként én bárhova megyek egy 5-10.000 Ft mindig van nálam, bármi történhet és bármire kellhet.

2016. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen sok pénzzel szerintem felesleges.

Nálam is olyan 5000 körül szokott lenni,ha esetleg valamire kéne.

2016. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minek lenne bárkinél ennyi kp, mikor elég egy bankkártya, azon meg sokszor ennyi összeg is elfér?
2016. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Vásárolni kp-val megyek (csak annyival, amennyi miatt nem érzem magam sz-rul, ha elköltöm), mert ha kártyával vásárolok, akkor hajlamos vagyok túlköltekezni :D Amúgy egy átlagos nap max 5ezer forint van nálam.
2016. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig 8000ft-al járok (annyi a helyszini bírság a BKV-n
2017. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!