Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nekem van értelme az IFBB...

Nekem van értelme az IFBB személyi edző tanfolyamra járni?

Figyelt kérdés

Csak 2év edzés multam van, de rengeteget olvasok és érdeklődök ez irént, most érettségizek és szeretnék személyi edző lenni.

De semmiképp nem egy noname iskolába ahol csak fizets és megvan a papír.

Ebbe a suliba nem fognak kinézni h még csak 20éves vagyok kevés edzés multtal?

Illetve nehéz ez a suli, vagy miben másabb a többinél?



2016. jan. 12. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább keress valami rendes munkát nem sokan élnek meg személyi edzésből. Ha nem lesz addigra valami jobb verseny eredményed a kutya se fog hozzád járni mert nem tartanak majd hitelesnek. Amellett, hogy nem fogsz jobban keresni egy bolti eladónál nem lesz TB-d se nyugdíjad és a NAV is vadászik a személyi edzőkre mióta a FB lett a tinik istene mindenki ott hirdeti magát és tucatjával buknak le.

Szóval inkább tanulj valami rendes szakmát.

2016. jan. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Versenyzőként van esélyed edzőként, vagy kapcsolatokkal, anélkül nehéz ügy, telített a szakma.
2016. jan. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért biztosabb lábon kellene megállni a lábadon. Másodállásnak viszont jó lehet, hisz a hobbiddal foglalkozol ez idő alatt.
2016. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, telefonról írtam. :D
2016. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem néznek ki, viszont kitörölheted vele a ....

Amíg nem teszel le KOMOLY eredményt az asztalra, addig nem lesz akkora vendégtáborod, hogy akár a minimálbért is összekapard. Ha nagyon jó eredményeid vannak és hírneved, akkor pedig határ a csillagos ég.

2016. márc. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!