Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme úgy járni valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy járni valakivel hogy nincs túl az exén?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja vagyok együtt a párommal és szó szerint minden találkozásnál és szinte mindenről képes előhozni az exét akivel 2,5 évig jártak és el is akarta jegyezni csak a lány az egyik nap szó nélkül lelépett. Komolyan lassan jobban megismerem az exét mint őt...(milyen bugyi állt jól neki,milyen telefonja volt,milyen a természete,mikor feküdtek le utoljára,amikor sétálunk valahol arról is sztorik jutnak eszébe vele.Felzaklatják régi képek.. és még rengetek más) Nekem mégis szidja őt. Mit gondoltok erről?

2015. aug. 11. 16:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim alapján nem igazán érdemes. :/
2015. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de nyilvánvaló, hogy nincs túl az exén. Én a helyedben hagynám a fenébe ezt a pasit.
2015. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, persze... nincs értelme. De az ilyet nem is értem.. ha nincs túl valakin igazán, akkor minek vág bele egy új kapcsolatba(?)
2015. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tapasztalatot tudna valaki mesélni?
2015. aug. 11. 16:44
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Az volt a tapasztalat, hogy engem egyáltalán nem szeretett. Külsőleg abszolút megtalálta bennem az exet, olyanok vagyunk, mint két tojás, belsőre is hasonlítunk, de azért mégsem, mégis úgy próbált kezelni, mintha én ő lennék. Nekem sem tett jót, a kapcsolatnak sem, meg neki sem igazából. Ideig-óráig, pár hónapig tűrhető, de egyáltalán nem jó, hosszútávon pedig rendesen romboló.
2015. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
nem saját tapasztalat, legjobb barátnőm volt ilyen helyzetben, végig mellette voltam láttam mennyit szenvedett mert ő benne volt ebben hónapokig, persze nem mondhattam neki ne szeresd, csak annyit gondolja át kell-e ez neki. Nagyon szenvedett alatta is és a végén is. Gondold át hiányzik-e ez neked.
2015. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én benne voltam, ugyanez volt, mint veled. Én ültem mellette a kocsiban, szólt a rádió, eszébe jutott a zenéről a csaj, másfél órás rinya következett, hogy mekkora szemét volt vele, stb. Egy hónapig ment ez így, próbáltam elfeledtetni vele a dolgot, amíg aztán egy este előjött azzal, hogy látta a nőt, és rájött, hogy nincs felkészülve egy új kapcsolatra. Szerintem hagyd ott, mielőtt ő ejt téged, mert az még jobban fog fájni.
2015. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Az az érdekes hogy akárhányszor felhozom neki ezt a témát én vagyok leba*va hogy ennyire nem bízok meg benne és hogy régen lezárta már azt az időszakát már csak én vagyok neki és képtelen ennél jobban bizonyítani. Ha nem értem meg akkor nem tud mit tenni..stb
2015. aug. 11. 19:59
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez úgy tűnik, hogy próbálja rád hárítani a felelősséget, pedig nem normális dolog, amit csinál. Teljesen felesleges neki mondogatni szerintem, ez nem változtat a helyzeten, sőt, csak még eggyel több "okot" adsz arra, hogy szakítson veled.

Én azt mondom, hogy mindenképpen engedd el, mert ha meg nála ez jelenti azt, hogy túl van az exen, egész életedben hallgathatod a sztorikat meg a siránkozást.

2015. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas szerelem volt, soha nem éreztem még ilyet. Azt hittem, együtt öregszünk meg, gyereket, esküvőt terveztünk...

aztán kiderült, hogy az exe dagadt testét kezelgeti...Mai napig nem hevertem ki, és addig nem is fogom, amíg mind a kettőt meg nem ruházom.

szóval, nem, nincs értelme!!

2015. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!