Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért én kérjek bocsánatot,...

Miért én kérjek bocsánatot, ha ő sértett/bántott meg!?

Figyelt kérdés
Utoljára (szombat reggel) az volt hogy péntek este beszélünk (nagyon beleszerettem ebbe a lányba, de sajnos "belesétáltam" a barát zónába) és vártam h akkor majd feljön, mert megbeszéltük. Olyan 21:30kor láttam h aktív és látta h írtam, de nem írt vissza meg semmi. Mondom magamnak, ok. Biztos csak nem rég jött meg valami van. Vártam még egy fél órát és újra írtam h mi van? De ezt már nem látta. Másnap reggel írt h : rosszul voltam. Mondom ok... erre ő tudom h səggfej vagyok... erre én, b+ ez miért səggfejség!? Rosszul voltál még szép h aludtál. Erre mondja h de, de el kell mennie... de mindjárt jön. Mondom ok. 1-2 óra múlva látom h látta, de nem írt meg semmi. Mondom h: akkor majd ha akarsz beszélünk. Addig cső. Majd ma nem rég rám ír h holnap jösz suliba? (Picit késöbb láttam mint hírt, mert nem voltam otthon.) H jaja. Miért? Erre ő, csak kérdés volt. Mondom ok... szerintetek is most azt várja h bocsánatot kérjek? Mert már volt ilyen. 2-3 napig nem beszéltünk, csak miután mondtam h bocs. Nem kellet volna bunkón válaszolni (pedig akkor is normálissan írtam.) Csak már nagyon zavart h nem beszélünk, mert tényleg beleszerettem. Papucs nem akarok, és nem is leszek, de akkor hogyan csináljam? Mert nem tudom. Kérlek a köc$ög megjegyzéseket mellőzni! Előre is köszi!
2016. jan. 31. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Uhh ember, az önbecsülésed hol marad :( Ez a lány tojik rád, nem véletlen nem válaszol, mert nem akar, de még egy kicsit sajáltatja is magát, hogy őmicsoda s**gfej, hogy nem írt. Nem kell itt bocsánatot kérned, csak engedd el ezt a csajt és keress mást.
2016. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Féltem h ezt fogod mondani... persze tudtam én is. Az önbecsülésem még úgy ahogy megvan... és azért kérdeztem hogy tényleg azt várja -e hogy én kérjek bocsánatot, és hogy mennyire éri meg, mivel én nagyon beleszerettem.
2016. febr. 1. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!