Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha összevesznétek valakivel...

Ha összevesznétek valakivel akkor annak örülnétek jobban ha facebookon kérne bocsánatot vagy annak ha élőbe menne oda és beszélnétek meg?

Figyelt kérdés
Egy kis segítség kéne hogy mit tegyek. mert félek hogy nem fog megbocsájtani..
2015. szept. 7. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen a személyes megkeresésnek örülnék, amennyiben örülnék.
2015. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egyik osztálytársammal vesztem össze. De alig merek oda menni hozzá. Mert vele durva a veszekedés.(Csak szid folyamatosan és alig tudok szóhoz jutni mert csak mondja és mondja)Ma is oda mehettem volna mert egyedül volt de nem mertem..félek hogy nem fog megbocsájtani és még rosszabb lesz mint eddig volt...
2015. szept. 7. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a személyes megbeszélést támogatom. Szerintem azt kellene megpróbálnod.:)
2015. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm szépen!
2015. szept. 7. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Még mindig tartom, hogy személyesen tedd. Odamész hozzá és mondod neki, hogy nem szeretnél veszekedni és egy nyugodt, de komoly beszélgetést szeretnél. Ezt meg fogja érteni és meghallgat. Aztán elmondod neki, hogy bocsánat azért, amivel megbántottad és nem vársz megbocsátást (csak azért, hogy ne érezze magát "kötelezve" a megbocsátásra) csak nem szeretnél vele haragban lenni. És megköszönöm, hogy meghallgatott, aztán megvárod a válaszát.

Sok sikert! ;) (1. voltam)

2015. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer!! ;)
2015. szept. 8. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!