Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Hogyan kérjek bocsánatot...

Üdv! Hogyan kérjek bocsánatot ha azt sem tudom hogy mit tettem? Mert beszéltem egy lánnyal akit szeretek és valamiért hirtelen besértődött. Pedig nem mondtam semmi roszat. (fb. ) Tényleg nem tudom h mit tehettem. Segítség pls!

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi!

#megsértőtödd #bocsánatkérés.
2015. dec. 15. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre annyit tudok mondani:

Biztos, hogy nem bántottad meg valamivel? Lehet, hogy nem is tudsz róla. Egy lány sok minden miatt megsértődhet... :D Vagy ha tényleg nem tudod, nyugodtan kérdezz rá, fő az őszinteség. Ha meg erre is bekattan, az ő baja (bocs)


Vagy kéreti magát.


De semmi képpen ne azzal kezd, hogy bocsi.

Max. úgy, hogy ne haragudj, tényleg nem tudom, mit mondtam, de ha valamivel megbántottalak, nyugodtan mondd meg, stb... Tehát mindenképp szedd ki belőle, mi a problémája.

2015. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megfogadom!... de tényleg nem mondtam/tettem semmi bántót... na de megkérdezem. Még 1x köszi
2015. dec. 16. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül mi a sztori vége?
2016. jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!