Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha még 14 évesen...

Az normális ha még 14 évesen sem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Annyira rossz.Eddig soha sem voltam szerelmes és most sem vagyok.Valahogy nem vonzott a dolog,míg mások azon áradoznak,hogy milyen helyes fiú stb én meg csak állok mert felőlem semleges nem ronda de nem is érzek semmit ha ránézek.Kezdek megijedni nem akarom magányos vénasszonyként tölteni az életemet 9 macskával!
2016. febr. 1. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, ennyi idősen nem vagy lemaradva semmiről. :) 14 éves vagy, gyakorlatilag még gyerek... Hová rohansz? Jobb is, ha vársz, amíg nem csak azt látod egy fiúban, hogy "jujci de helyes *.*", hanem képes leszel őszintén beleszeretni. ;)
2016. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj, amíg nem vagy, én 19 éves koromig úsztam meg, akkr aztán úgy vágott fejbe, mintha egyik napról a másikra hirtelen bipoláris zavarom fejlődött volna ki. Ami engem illet, azóta is kerülöm a dolgot, a kilenc macskával jobban járok :D
2016. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!