Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Levertség ellen mit ajánlotok?

Levertség ellen mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mindenem megvan.Sikerélmények,barátok,tartalmas életvitel,udvarlók,normális család,anyagi gondmentesség.Tanulok és jövhéttől megint tudok dolgozni emelett.

Na de nagyon levert lettem,igazából kimondottan semmi bajomnak sem kellene,hogy legyen aztán még is.

Még vidékre is leutaztam a hétvégére hátha felfrissülök.Ez nem következett be.Totál közönbös lettem ezzel a levertséggel megfűszerezve.(Megvagyok lepődve,mert nagyon húzós hetet zártam le,tehát pont,hogy vidámnak kellene lennem:D )

Mit tanácsoltok? (Menj futni és társai tippekre nincs szükségem,mert mozgok rendszeresen.)

Köszönöm előre is :)

n21



2016. febr. 2. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Kortyolgass meleg teát,játsz a kutyáddal/macskáddal (ha van).

Nekem is a múltkor volt ilyen időszakom (1 hét kb),és én sem tudtam hogy mitől lehet.De elmúlt.:)

2016. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tedd magad hasznossá. Pl. itt: [link]
2016. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán a vas hiány miatt vagy a vérnyomás miatt van ez a levertség:/

Mindenesetre pihenjél sokat ha teheted és ne hajszold túl magad még ha sok is a fontos dolgod mert az árthat a szívednek:)20/l

2016. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!Ment a zöldkéz
2016. febr. 2. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!