Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió ellen mit javasolná...

Depresszió ellen mit javasolnátok? Van recept nélküli gyógyszer? Valami kedélyjavító?

Figyelt kérdés

Már próbálkoztam a korán alvással/keléssel, a napi rutinhoz ragaszkodni, citromfűtea, stb., de most nagyon rosszul vagyok. Mélyponton. 23 éves f vagyok. Elítélem a gyógyszereket és még akkor se szoktam bevenni őket ha megfázok és felírja az orvos, de most szükségem van rá. Olyan nehéz anyagi helyzetbe kerültem és kilátástalan a helyzet, munkanélküli vagyok, hogy valamire szükségem van. Kérlek adjatok tippet! Alkoholt nem iszom, sikerült leszoknom róla, nem dohányzom, nem kávézom, próbálom rendbehozni az életem, de most megint eljutottam egy zsákutcába.


Köszi!



2013. okt. 31. 13:27
 1/5 anonim válasza:
48%

A depresszió ellen a legjobb gyógyszer a TÁRSASÁG!

Meg egy ölelés. Ha van haverod, akivel együtt lóghatsz, akkor legyetek együtt minél többet! Ha van női ismerősöd, akivel elég jóban vagy, kérd meg, hogy adjon már egy ölelést! Nem is hiszed, mennyit számít :)

Jah és mozogj egy csomót! Focizz, kosarazz, bármit, ami csapatsport!

2013. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is: csodállak. Ezt mindenképpen elmondom neked, még mielőtt válaszolok, mert tudom, milyen qvanehéz a depresszióból kikászálódni, és közben erősnek maradni, nem rászokni semmire, sőt, leszokni arról, aminek a rabja voltál...


Ha gyógyszert szeretnél, akkor mindenképpen pszichiáterhez kell menned, gyógyszert csak ő írhat fel. Meg egyébként sem ártana elmenned, ha rosszul érzed magad. Amit magadtól megtehetsz: igyál orbáncfű teát, beszélgess valakivel a problémádról (ez irtó nehéz lesz), sportolj, vagy menj ki sétálni, kirándulni és élvezd a természetet. De tényleg az lenne a legjobb, ha orvoshoz fordulnál.

2013. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell kitalálnod mi is lenne jó neked!
2013. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kipróbálhatod a triptofánt. (esszenciális aminósav)
2013. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
én egyszer már voltam depressziós, kórházban kezeltek, fél évig szedtem utána hangulatjavítót, szart sem ér. alkoholt én sem iszom, nem is dohányzom, és én is munkanélküli vagyok, pedig 3 nyelven beszélek. a szüleim elváltak, messze laknak tőlem, s új életet kezdtek. én csak vergődöm, és a környezetemben mindenki kritizál, pedig nem vagyok rossz ember. én most járok meditációra, de egyedül nem nagyon tudok meditálni, inkább csak imádkozom. a társaságról, meg a barátokról annyit, hogy csak addig kellettem nekik, míg minden ok volt. én sokszor Istenhez fordulok, ha rosszul érzem magam, van amikor alig kapok levegőt, de ha elkezdek imádkozni, akkor megnyugszom. gondoltam leírom, hátha beválik, mert nekem gyakran beválik.
2013. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!