Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mondanátok erre?

Ti mondanátok erre?

Figyelt kérdés
Bejelöltem valakit fb-on, de nem jelölt vissza, pedig ismerjük egymást. Ha legközelebb találkozunk és felhozza ezt, és kinevet mit reagáljak hogy ne érezzem magam szarul? És neki az jöjjön le belőle hogy kicsit sem érdekel hogy nem jelölt vissza. Ellenkező nemű.
2016. febr. 4. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt olyan bunkó, hogy ismeritek egymást és nem jelölt vissza, akkor nem is fogja felhozni amikor találkoztok. Ne stresszelj ilyenen, ha mégis szóba kerülne, akkor mondd azt, hogy nem érdekes.
2016. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Vagy lehetséges hogy neki nem jelezte a facebook hogy bejelöltem??


Tényleg kellene valami ütős visszaszólás, hogy ettől ne érezze magát nyeregben mert most hülyén érzem magam...

2016. febr. 4. 16:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet még észre sem vette, majd bejelöl valamikor ha ismer.
2016. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegnap este jelöltem be és minden nap felmegy fb-ra ez biztos mert sokszor előttem csinálja
2016. febr. 4. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Úristen, ez most komolyan egy probléma?

Hány évesek vagytok, 5?

2016. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert kell rogton azzal jonni hogy uristen hamy eves vagy 5? Nem! Felnott emberek vagyunk
2016. febr. 4. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira fontos, hogy ismerősök legyetek a fb-n, akkor szólj neki te.
2016. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges rögtön ilyen "összeesküvés-elméleteket" gyártani. :)

Élőben közöld vele, hogy bejelölted.

2016. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 2 hétig dolgoztam együtt egy sráccal, tök jól elbeszélgettünk és mégsem jelölt vissza.. utána meg mikor összefutottunk akkor tök normális volt..de hát engem annyira nem érdekel, jobban szeretek úgyis élőben beszélgetni úgyhogy nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentősséget xD
2016. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!