Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erre kellettem csak?

Erre kellettem csak?

Figyelt kérdés

A tanfolyamtársam addig keresett és kérdezősködött míg be nem fejezte a hétvégi házi feladatot. Többször is felidegesített a sok kérdésével, mégis segítettem neki. Volt hogy cseten fél órán át írtam neki egy anyagrészt, meg se köszönte. Tegnap végzett a feladatával, és azóta nem válaszolt. Több gyerekes anyukáról van szó.

Azt is tegnap tudtam meg, hogy mással is ugyanazt csinálta mint velem. Mire jó ez?


2016. jan. 27. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, ez a barát zóna hardcorebbb verziója, jól kihasználtak.
2016. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, egy ilyen anyukával a gyerekeknek milyen lehet...

Mindenesetre jó lecke volt, nagyon sok ilyen ember van sajnos :(

2016. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Vannak emberek, akik úgy érzik, hogy nekik alanyi jogon jár mindenki segítsége, szabadideje. Így születtek, hogy jár nekik minden. Kerüld el messzire.
2016. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb annyit írj csak hogy nem érsz rá azt jó napot!
2016. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már elnézést, a dolog az ő részéről teljesen tárgyszerű volt, segítséget kért. Csak te kezdtél valamiféle érzelmet is belevinni, teljesen alaptalanul.
2016. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem értelek kedves utolsó. Úgy segítettem neki, mint osztálytársnak, nem akartam vele találkozni sulin kívül, válaszoltam a kérdéseire, mesélt magáról, az életükről, meg hogy mit csinált. De kicsit rosszul érzem magam, mert úgy érzem szépen kihasználtak. Még azt sem volt képes megköszönni, amit leírtam neki...
2016. jan. 27. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:
5.: Egyetértek a tárgyszerűséggel. A tárgyszerűséghez két dolog még hozzátartozik: 1.: barátságot az 1. válaszoló említett, nem a kérdező. 2.: Előfordulhat, hogy ha mondott volna egy köszönömöt akkor a kérdező nem háborogna. Az még jóval kevesebb dologért is el szokta hagyni kulturáltabb emberek száját...
2016. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ilyen évfolyamtársam nekem is volt. Statisztika zh-t végig leleste rólam, én barom még tollba is mondtam neki, aztán egy másik vizsgán amikor én szorultam volna kis segítségre, még el is fordult tőlem és úgy tett, mint aki süket. Én úgy elküldtem a jó anyjába és milyen kicsi a világ, később egy munkahelyre kerültünk és ő jött hozzám mindig szívességet kérni :)
2016. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!