Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is bejövök neki...

Szerintetek is bejövök neki ezek alapján?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nyáron együtt dolgoztunk 1hétig és elég sokat beszélgettünk meg jól elvoltunk. Már akkor is néha azt éreztem hogy bejövök neki, mert elég sokszor nézett rám, van hogy kicsit zavarban volt, meg többször is felajánlotta hogy hazavisz kocsival hogy ne kelljen buszoznom. Utolsó nap kérdezte hogy találkozunk e még majd valamikor, én meg igent mondtam.. Aztán utána többször is rámírt facebookon, többször kérdezte mikor találkozunk, de végül csak ma találkoztunk. Én még most is azt éreztem hogy többször is zavarba jött meg kérdezte hogy találkozunk e legközelebb is.. Meg facebookon is írta hogy milyen jó az új profilképem, meg mindig olyanokat mond hogy én milyen kedves meg aranyos lány vagyok.. Én szívesen beszélgetnék vele de csakis barátilag, sosem jönnék vele össze, egyrészt 6-7 évvel idősebb is nálam meg nem is jön be. Ti mit tennétek a helyemben? Beszélgessek meg találkozzak még vele, vagy inkább kerüljem ha barátságon túl semmit sem akarok tőle? (19l)
2016. febr. 4. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Wow, facebookon is mondta, hogy jo a keped? Ez csak egyet jelent, o a masik feled.
2016. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mondom hogy nem jön be és nincs is sok hasonló érdeklődési körünk.. -.- a lényeget nem értetted
2016. febr. 4. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt neki mondd meg, ne nekünk
2016. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha tetszel neki, neked meg nem, de még úgyis barátkozni akarsz vele, az szemétség.


Ez kb. olyan, mint a nyúl elé belógatni a répát, amit sose kaphat el.


De amúgy meg döntsd el te. Nem értem miért kell mindig mindent túlbonyolítani.

2016. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom hogy az hosszútávon nem jó ha tudom hogy valakinek bejövök és én meg csak barátkènt tekintek rá.. vagyis lehet hogy tényleg jobb lenne ha nem talàlkoznék vele többet, nehogy felbátorodjon és szerelmet valljon xD
2016. febr. 4. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azzal hogy elfogadod a találkozókat egyértelműen azt jelzed hogy tetszik neked a srác! Ha meg nem tetszik, akkor meg ne találkozgass vele. Vagy írd meg neki kerek perec ,hogy nem jön be neked, ne tápláljon reményt ,nem az eseted ,nem fogtok összejönni.

Az egyenes beszéd sokkal jobb mint hónapokig hülyíteni szegényt, aztán mikor megpróbál pl megcsókolni akkor felháborodsz.

2016. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hatoskának igaza van. Mondd ki neki nyíltan!
2016. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat, legközelebb nem találkozom vel amíg nem tudja hogy nem jön be nekem xD
2016. febr. 4. 18:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy talán mondd meg neki, hogy te barátságnál többet nem akarsz...
2016. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!