Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A történtek alapján bejövök a...

A történtek alapján bejövök a srácnak vagy csak barátilag szeret?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki nem tudom hogy jeleket ad vagy csak szimplán ilyen.sokszor említi azt a kijelentést hogy "ne értsem félre" mégis sokszor arra utal hogy bejövök neki.vagy nem tudom.mivel mindenkinek,így neki is öleléssel köszönök,ilyenkor magához húz,szorosan átölel és egy jó ideig el sem enged.(bár lehet hogy ez nem utal semmire).volt hogy egymás mellett ültünk és megfogta a kezem.vagy ott volt például az is hogy csókolózni szeretett volna velem de úgy hogy közben nem járunk és hogy a csók után ez ne is következzen be.amikor rá nézek ő zavartan félrenéz,majd vissza rám és egészen addig néz ameddig én el nem kapom a tekintetem..ez pontosan mit jelen?reménykedhetek vagy inkább felejtsem el az egészet?

2014. jún. 23. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, ez nem vitás!
2014. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van okod reménykedni :)
2014. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!