Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A viselkedése alapján bejövök...

A viselkedése alapján bejövök neki?

Figyelt kérdés
Amikor megyek külön angolra, van előttem egy srác, aki nekem nagyon bejön. Kb. november óta járok más időpontban angolra, szóval azóta ő van előttem. Eleinte mindig amikor jöttem, mosolyogva köszönt nekem meg amikor beszélgettem a külön tanárommal, közbe sokáig csak engem nézett a srác. Aztán volt olyan, hogy arról beszélgettünk, hogy ki hanyadikos. (ő fél évvel fiatalabb nálam, szóval egy évfolyamba járunk) meg a különtanárom lánya kérésére egymás mögé álltunk, hogy megnézze mennyivel magasabb nálam a srác. A múltkor meg a különtanárom férje a srác jelenlétében ( a srácnak még volt kb. 3 perc az órájából) kérdezte tőlem hogy:Ugye milyen szép gyerek?- Én meg zavartan félrenéztem, a gyerek meg felnézett rám és kicsit nevetgélt (zavartan).Most akkor egy kicsit bejövök neki vagy nem? (tudom, hogy ezek alapján nehéz megállapítani, de kíváncsi vagyok a véleményetekre)
2014. ápr. 2. 21:32
 1/5 vakondegér válasza:
Ragadj rá mint légy a légypapírra :)
2014. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ennyiből nem lehet tudni. Írj rá facebookon:) es beyzelgessetek majd szemelyesen is.
2014. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány létemre nem írok rá. A fiúnak kell kezdeményezni. Ha olyan a helyzet, akkor tudunk dumálni, de nem sokat, mert mégiscsak a különóra miatt vagyunk ott.
2014. ápr. 2. 21:59
 4/5 vakondegér válasza:
Mi az hogy a fiúnak kell kezdeményezni? Miért gondolja a nők nagy része ezt? Kész röhej ez a felfogás! Úgy tesztek mintha nektek nem lenne szükségetek kapcsolatra...
2014. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én azért nem fogok kezdeményezni, mert én már megszívtam ezzel. Hogy visszautasítottak. És az nagyon gáz, ha a lány esik pofára. Megalázó. De mindegy, azt kérdeztem csak, hogy vajon bejövök-e neki. A kezdeményezés már más téma.
2014. ápr. 2. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!