Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez szerintetek,...

Miért van ez szerintetek, lehetséges, hgoy az új profilképem alapján bejövök a csajoknak vagy csak félreértem a dolgokat?

Figyelt kérdés
Nos jó ideje már nem tetttem ki képet, mert túl rondának tartottam magam stb. Elment a kedvem a facebooktól is már, de nem rég csináltak rólam a ahverok új képeket és hát kitettem egy jó hangulatút és mióta ezt kitettem és írtam a csoportokban, hogy csajok aki akar jelöljön azóta sorba jelölnek a csajok és a durva, hogy nem is akármilyen csajok! Igazából még egy ronda csaj sem jelölt ,d e szépek annál inkább! Nem plázacicák, de tényleg jó csajok! Amúgy nem merek rájuk írni, várom, hogy ők írjanak. Sajnos eléggé lent van az önbizalmam, mert sokan rondának neveztek már, ezért sem volt kint képem jó ideje, csak most mertem újra kitenni, mert sokan mondták, hogy ez jó hangulatú.

2014. máj. 31. 22:57
 1/8 anonim válasza:
100%
Jaj he...
2014. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Az csak egy kép.

Lehet tök ronda vagy.

2014. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne ott ismerkedj,inkabb a sulidban keress valami szimpatikus csajszit,sokkal konnyebb es jobb is :)
2014. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+1 ismerős. és ne várd, hogy majd az öledbe potyognak gyönyörűségesen...
2014. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

úristen, nekem még volt gyerekkorom, és élveztem

neked se gyerekkorod se élvezeted, de még csak normális tini életed sincs a hülye netfüggőség miatt.

Kit érdekel a fb? Élőben jobb minden, meg ki nem sz*ja le, kinek milyen a képe kitéve? Arról még nem tudom meg, h milyen az illető, csak ha amúgy is ismerem

2014. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor gyerübk ,gyerünk most vagy soha !!!

Te rondának találod magad rondának is neveztek egy képet küldhetnél mert érdekelne milyen a ronda :-)

2014. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tedd vissza a régit, és írd ki úgy is. Akkor majd kiderül, hogy az új profilkép miatt van-e.
2014. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehetsz akármilyen csúnya, ha fbon jól nézel ki nyertél. Így megy ez manapság. (sajnos ez nem irónia)
2014. jún. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!