Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kamaszok, tinik ti mit szólnát...

Kamaszok, tinik ti mit szólnátok ha Jo Frost (Szuperdada) lenne az anyukátok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen kérdés. Nyilván, ha az anyám lenne, akkor szeretném. De jó nekem a mostani anyukám is, nem cserélném el. :)
2016. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok olyan kamaszt ismerek, aki délutánonként Szuperdadát néz.


Plusz akárhány részt láttam belőle, abban kisgyerekek nevelésében adott tanácsot. S nem is tűnik egy szuper szigorú nőnek. Az aki mellette nő fel, nyilván megszokja a szabályokat.

2016. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kamaszként néztem.

Nem bántam volna, ha ô az anyám, de a sajátommal is teljesen meg voltam elégedve. :)

2016. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mi nem jöttünk volna ki egymással,mert én nem bírom a szabályokat:D

Természetesen nem vagyok egy elvetemült gyerek,nem is ordítozok a szüleimmel/jövök haza hajnali 2-kor a buliból bepiálva,de ez azért van,mert megkapom a személyes szabadságom.

Ha a szüleim így beszabályoztak volna,akkor a természetemből adódóan csak azért hogy lázadjak belementem volna mindenbe,amit egyébként a "mostani rendszerben"eszembe se jutna csinálni:)

2016. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem csinálok semmi rosszat. 14/L
2016. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szokatlan, de 16 éves vagyok és szeretem a műsort :) Főleg, mert érdekel a pedagógia/pszichológia. Nem tudom mit szólnék, biztosan nagyon jólnevelt lennék. :D
2016. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit Jo Frost ajanl, azt az anyukak mar tudtak 40 evvel ezelott is. Semmi ujat nem mond.
2016. febr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az én anyukám SOKKAL de SOKKAL jobb. A szeretetet nem lehet módszertannal kimutatni és gyakorolni.
2016. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudom, hogy ki ő.
2016. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!