Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bejelölhetek valakit facebooko...

Bejelölhetek valakit facebookon ha csak egyszer találkoztam vele?

Figyelt kérdés

Azért jutott ez az eszembe,mert elég jól elbeszélgettem az illetővel,meg szimpatikus volt.De,még csak egyszer találkoztam vele (pár napja)

Egy közös ismerős miatt ismertem meg.Mondta ez a közös ismerős,hogy az illető szerint "aranyos vagyok" és mondta hogy jót beszélgetett velem.Most ezek alapján lehet szimpi voltam neki,de sose tudni..lehet csak mondta.

Meg azért is vagyok bizonytalan,mert én lány vagyok,ő pasi és lehet nyomulásnak venné.

Szerintetek bejelölhetem,vagy inkább ne?



2016. febr. 6. 21:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem ülök folyton a facebook-on,csak azért kérdezem,mert azért ha facebookon ismerős valaki,csak többet tud(unk) az illetőről.Látjuk mi történik vele,hol van,képei stb.
2016. febr. 6. 21:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt is bejelölheted, akivel soha nem találkoztál.
2016. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehetőség van arra is,inkább úgy értem hogy "illik"-e.Meg,kérdés hogy vajon a bejelölt illető mennyire bánja vagy nem.Mert legtöbbször azt jelöljük vissza szerintem akit ismerünk.Én meg csak 1x találkoztam vele,így persze nem tudtam teljesen megismerni.
2016. febr. 6. 21:30
 4/7 A kérdező kommentje:

Gondolom te a technikai részre értetted,hogy elvileg bárkinek lehet felkérést küldeni.


Ha úgy értetted hogy bárkit "be illik" jelölni,tehát akit akarunk,akkor viszont értem.

:)köszi a választ

2016. febr. 6. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Ha még beszélgettetek is akkor főleg. Szerintem ha valakivel egy buliban találkoztok, de ti még nem annyira haverkodtok össze akkor sem gáz.
2016. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos!

Szerintem bátran jelöld be vesztenivalód nincs vele. Most gondolj bele, mi a legrosszabb ami történhet? Az hogy nem jelöl vissza. De szerintem tuti vissza fog, főleg ha szimpatikus voltál neki.

Nem hinném, hogy nyomulásnak venné. :) HAJRÁ!

2016. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
55%
Olyan aranyos vagy, elvennélek feleségül :3 jelöld be bátran ;)
2016. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!