Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon félek!...

Mit tegyek? Nagyon félek! Találkoztam egy ijesztő emberrel és hívogat?

Figyelt kérdés
Komoly anyagi gondjaim voltak így úgy döntöttem, hogy elmegyek egy masszázsszalonba 1-2 hónapra. (igen, olyan helyre, ahol van happy finish...) Ennek kapcsán találtam is hirdetést, melyre jelentkeztem, és megbeszéltem egy találkozót egy úriemberrel, aki mondta, hogy akár azon a környéken is találkozhatunk, ahol lakom. Két utcára a lakhelyemtől találkoztunk is, kiderült, itt nem happy finish van, itt óvszeres aktust kérnek a vendégek a masszázs után. Mondtam, nem érdekel! De most megint hívott háromszor, és nem tudom mit tegyek? Nagyon félek, hogy baj lesz! Naiv voltam, és belesétáltam (majdnem) ebbe a dologba. Ötletek?

2014. aug. 19. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Cseréld le a telefonszámod.
2014. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Idegen számot soha nem veszek fel, rejtettet sem. Esetleg le tudnám tiltani a telefonszámát, hogy ne tudjon keresni. Momentán nincs anyagi keretem arra, hogy lecseréljem a számom :(
2014. aug. 19. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a baj az óvszeres aktussal?
2014. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem akarok prostituált lenni, inkább éhen halok. A happy finish-sel annyi lett volna, hogy azzal el tudok számolni magammal a tükör előtt, de a párkapcsolatomat is féltem.
2014. aug. 19. 16:32
 5/8 anonim válasza:
Már nem azért de aközött hogy kivered neki (esetleg le is szopod, nem tudom mit értessz happy finish alatt), meg hogy bedugja neked technikailag nincs túl nagy különbség, mindkettő a prostitúció egy foka.
2014. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálam ez máshogy működik
2014. aug. 19. 17:19
 7/8 anonim ***** válasza:
happy finish?? mit értesz ez alatt?
2014. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szóval, nem vagy qrwa, csak lotyesz. :)
2016. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!