Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek volt valaha ilyen...

Nektek volt valaha ilyen élményetek?

Figyelt kérdés
Még gyermekkoromban, sőt még kamaszkoromban is történt ilyen. Úgy éreztem, mintha valami elhagyta volna a testem. Tudom, hülyén hangzik, és elmagyarázni sem igazán tudom, de utána olyan üresnek éreztem magam. Eltompultak a hangok körülöttem, érzékeltem, hogy beszélnek, de nem tudtam rá figyelni, és úgy éreztem, hogy már sohasem leszek boldog. Nem tartott sokáig ez az állapot, olyan 5-10 perc között, de utána is olyan furán éreztem magam, nem tudtam mire vélni ezt az egészet... Már nem emlékszem, mikor történt az utolsó ilyen "élményem", megvan már talán 10 éve is... Most 24 vagyok. Valakinek valami ötlet, hogy mi lehetett ez?

2014. jún. 21. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az érzés mikor elhagy a boldogság nevű illúzió. Bár fogalmam sincs hogy pontosan milyen volt. Talán más..
2014. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl könnyen kerülsz módosult tudatállapotba. Helyes megtanulnod ennek az irányítását, pl.: agykontroll, meditáció.
2014. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kálmán Réka14 ***** válasza:
Ha megtanulod kezelni, szerintem is csak nyersz vele, a fent ajánlottakon kívűl én javaslom a családállítást, nekem az volt a nyerő módszer.
2014. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!