Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy a...

Lyányok Kedvencze... kérdése:

Éreztétek már úgy, hogy a világon semminek nincs értelme?

Figyelt kérdés
Én ott tartok...

#Nincs_kulcsszó
2016. febr. 7. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor, elmúlik egy idő után. Mi történt ha megkérdezhetem?
2016. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen!Aztán...megtaláltam magam, van értelme, időbe telik de nem lehetetlen meglelni...
2016. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig így is érzem, mert így igaz.
2016. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg èn is így vagyok..nem kicsit
2016. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Bocs a késői reakcióért.

Válok, majd ha éppen nem lesz a bírónak halaszthatatlan dolga, van egy barátnőm, akinek a mentalításához erősebb idegrendszer kellene, van egy SM-em, ami úgy érzem rosszabbodik, állandó stresszben élek, erőm nincs, munkahelyem sem, stb.

2016. febr. 7. 18:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja igen, egy ideje esténként úgy érzem meg kéne dögleni.
2016. febr. 7. 18:51
 7/11 anonim ***** válasza:
2016. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Szűkösség pszichológiája című könyvet.


És kérlek ne dögölj meg. :)

2016. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt, hogy érted? Fák nélkül nem lenne élet, azoknak eléggé sok értelmük van. Víz nélkül is necces lenne, annak is sok értelme van. Rengeteg hülye ember van, azoknak semmi értelme. Az, hogy mi létezünk, az egy szerencsés dolog, nem jött még a meteor, hogy megdögöljünk végre. Úgyhogy ennyi. Kicsit furcsa a kérdés.


Amit mi, emberek csinálunk, azok közül rengeteg mindennek nincs értelme, köztük magának az emberi fajnak sincs értelme. Úgyhogy ennyi. Talán sikerült válaszolnom, talán nem. :D

2016. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Folyton így érzem pedig nincsenek olyan gondjaim mint neked. Semmi értelme az egésznek. Megszületünk, tanulunk, elmegyünk dolgozni, megházasodunk, gyerekünk lesz, gürcölünk tovább aztán megöregszünk és meghalunk és rajtunk kívül a több milliárd másik ember is pontosan ezt csinálja. Tök feleslegesen szenvedünk mert mindenképpen halál lesz a vége pár röpke évtized után. Hát elég elkeserítő szerintem.
2016. febr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!