Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha Lányt már...

Az normális ha Lányt már dicsérni se lehet h jol néz ki?

Figyelt kérdés
ezen kapják fel a vizet és csak emiatt szakad félbe az egész, ez normális dolog ?? vagy pl az hogy már megkérdezni se lehet hogy hogy van miújság, de mire gondolnak ilyenkor ami miatt erre a következtetésre jutnak hogy akkor ennyi volt ?
2016. febr. 8. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem elég érett még. Szerintem csak ennyi. Mondjuk én sose kaptam fel ilyeneken a vizet, de minden ember más. Valószínűleg csak barátságot akar, és azt hiszi, te máshogy közeledsz. vagy egyszerűen kattant
2016. febr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Csúnyának gondolja magát, rohadt kevés az önbizalma. Ez lehet a válasz a megsértődésre még, azon kívül, amit az egyes írt.
2016. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kattant. :D jó nem szószerint felkapja a vizet, hanem az hogy onnantól kezdve akármit Irok, nem válaszol. nem értem..fennhordja az orrát, hogy lehet ezen ennyire besértődni
2016. febr. 8. 10:50
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért, ahhoz nincs kevés önbizalma hogy kint legyen magáról mutogatós képek ?. ez igy elég érdekes
2016. febr. 8. 10:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy ha egy lányra ránéz egy srác és csillogó szemekkel azt mondja neki, hogy "gyönyörű vagy", akkor ezért megszakadna a kapcsolat vagy a csaj kiakadna. Valószínűleg nem jól mondod nekik, lerí belőle a "meg akarlak d*gni" vagy a "mondanom kell valamit, amivel az ágyamba csalogatlak" felfogás. A mi újság kérdés pedig számomra is idegesítő, általában a választ átugrom, vissza sem kérdezek, mert idegesít. Üresfejű emberek kérdezgetik, akiknek nincs beszédtémájuk... Pl két csaj egymás közt szinte sosem kérdezi meg ezt, hanem valamelyik elkezd beszélni valami konkrét dologról. :)
2016. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk én azt nagyra tudnám értékelni ha valaki megkérdezné hogy vagyok, mert tudom hogy érdeklődik :D de az hogy üres fejüek szokták használni, ez is akkora bevett hülye szokássá nőtte ki magát. Szerintem meg legalább is én azt látom hogy sokan beképzelik, üldözésimánia Amit irtál hogy egy d.gásra hivnám csak.. Én sose voltam az a nagyon nyomulós fajta, de sorra ezt tapasztaltam hogy úgy állnak hozzám meg azt feltételezik, hogy én is csak jól megakarom...
2016. febr. 8. 11:13
 7/14 anonim ***** válasza:
mégis hogy dicsérted meg? az sem mindegy, hogy azt mondod neki, "jó a s.gged cicamica" vagy azt, hogy "szép szemeid vannak" :D
2016. febr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Unalmas, üres bók. Semmi nincs mögötte. De nem is feltétlenül ezt rühellem benne a legjobban, hiszen sok bók semmit mondó, túlhasznált. Ami zavar, hogy ha egy lányt dicsérni akarnak, egyből a külsőre mennek. Mindenki csak addig jut el, hogy néz ki a lány. Unalmas és idegesítő és képtelen vagyok komolyan venni, ha valaki azt mondja, jól nézek ki - tudom, hogy jól nézek ki, a Napba lehet nézni, rám nem. De ha valaki figyelmes és TÉNYLEG TÖRŐDIK velem, az agyamat, a tehetségemet, az elért eredményeimet, a véleményemet dicséri. Kit érdekel, mit gondolsz, hogy nézek ki. Olyat dicsérj, amit nem mindenki tud/vesz észre, amitől érzi az ember, hogy figyelsz rá. Az bolti pénztáros is megjegyezheti, csinos vagyok, de azt nem tudhatja, milyen aranyosan pödröm a hajam, ha érdekel valaki mondandója vagy milyen jó a humorom.


Ne húzd fel az orrod, hogy "a lányokatnak már azt sem lehet mondani hogy jól néznek ki nya nya nya brühühü". Találj ki valami eredetibbet, valamit, ami nem mindenkire ráhúzható, hanem csak az adott emberre jellemző. Kit érdekel, ki hogy néz ki. Dicsérd az eszét!

2016. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen ám, csak ott kezdődik ha azt várod hogy bármi személyre szólót dicsérjek benned, ott kezdődik hogy kommunikálni kell, mert anélkül nem találom ki, de ha már az elején meg szakitjátok akkor még is mit vártok ?
2016. febr. 8. 14:21
 10/14 anonim ***** válasza:

#9 Lányként simán bókolok vadidegen lányoknak úgy, hogy őszintén megköszönik. Nem azért, mert tudom, én minek örülnék vagy mert pinám van. Hanem mert figyelek a részletekre és a reakciókra.


Ha ennyire nem megy, pár tipp, hátha talán nem nyúlsz mellé (bár embere válogatja):

- A szemhéjtushoz idő, türelem és jó kézügyesség kell.

- A ruhák szín kombója.

- Gödröcske mosolygásnál.

- Szép hang, szép nevetés.

- Kellemes kisugárzás.

- Választékos beszéd.

2016. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!