Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rendes főnököd van? Szokott...

Rendes főnököd van? Szokott dicsérni? Ritkaság a normális főnök szerinted?

Figyelt kérdés
Nekem szerencsém volt, ha eddig minden főnököm rendesen állt hozzám, ember számba vett és rengeteget dicsértek, sok pozitív visszajelzést kaptam? Mindenki csak panaszkodik a környezetemben a főnökére, de én nem tudok. A jelenlegi és korábbi főnökeim is nagyon rendesek voltak, akiktől rengeteg megerősítést kaptam/kapok. Szakmailag és emberileg sem lehet rájuk egy rossz szavam sem. Kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire ritka, várom válaszaitokat.
2014. dec. 22. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A mostani főnököm (nő), aki nagyon bír <és én is őt>, és nagyon rendes velem szemben (is). Dicsérni néha szokott, de ha valamit megcsinálok neki, és megköszöni, akkor azt tudom-érzem, hogy azt szívből mondja és nekem ez elég. Az előző főnökeim 1 kivételével nem igazán voltak oly jók.
2014. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem várom el, hogy dicsérjen. Fizetés miatt járok be, nem azért mert szeretek vagy mert dicséretére vágyom.


amúgy nem, nem az. De szerencsére nem beszélünk sokat!

2014. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát elég ritka szerintem, becsüld meg. Harmadik munkahelyemet koptatom, voltak jobb és rosszabb főnökeim. Szakmailag nagy részük elég jó, emberileg a semleges és a borzalmas között széles volt a paletta. A jelenleginek halvány lila gőze nincs arról, hogy mi történik abban a rendszerben, amit állítólag irányít (amíg a személyes auráját nem sérti semmi, addig letojja magasról), de legalább nem is áskálódik. Példaképet én még soha nem találtam főnökök között.
2014. dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,nincs vele gond,ritkán találkozok vele,a mh.vezetők is tisztelnek,ami a legontosabb nekem tőlük,velük sincs bajom.
2014. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1,Igen, rendes. 2,Igen, szokott dícsérni. 3,Igen, ritka.
2015. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!