Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális vagy...

Szerintetek ez normális vagy tényleg felelőtlenség?

Figyelt kérdés
Normális az ha egy 20 éves fiú annyira felőtlen hogy hétközben elbassza az összes pénzét a koliban hülyeségekre és nem tud miből hazamenni? Később is ilyen marad? Megéri egy ilyennel együtt maradni?
2016. febr. 5. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embert a lehető legmesszebb el kell kerülni.
2016. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Osztom az #1-es véleményét.
2016. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha egyszer előfordul az ilyen, az még nem gáz. Néha mindenkivel elszállhat a ló.

De ha ez rendszeres, akkor nem lesz jó vége. Nem szeretnék ilyen párt.

2016. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:'(
2016. febr. 5. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:

16 éves koromtól dolgozom voltam rengeteg helyen, volt ahol olyan jól kaptam hogy lett volna mire szórni, ehelyett inkább elraktam, és nem kevés pénzek maradtak a zsebemben, ma meg már milliomos vagyok, ez a szokás ugyanúgy megmaradt csak abba ölöm a pénzt amibe van látszat, autó, kondi, kisállataim.


20 évesen nem éppen jó út szórni a pénzt főleg ha még nincs is rendes fizetés, az ilyenekből lesznek az albérlők.

24F

2016. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ülj le vele beszélni. Esetleg ajánld fel, hogy segítesz neki okosabban beosztani a pénzét. Esetleg kérd meg, hogy a hét elején adja oda neked az útiköltség árát, hogy legalább haza tudjon menni. :)


Ha ezekre sem hajlandó, akkor viszlát neki.

2016. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, elhiszem, h szerelmes vagy, de hosszú távon semmiképp se maradj vele. aki 20 évesen ilyen, idősebb korában is nagyon felelőtlen lesz. ez sajnos szinte biztos. De ha már most idegesít, gondold el, mi lesz, ha elissza vagy elkártyázza a lakásotokat.
2016. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!