Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Suliba akarok menni? ("Beteg"...

Suliba akarok menni? ("Beteg" vagyok és anyukám nem engedi)

Figyelt kérdés

Durván egy hete voltam nem kicsit megfázva,de akkor mentem suliba,mert úgy gondoltam,hogy csak egy kis megfázás,kibírom. (Pedig tiszta takony voltam)


Tegnap az egész napot végigköhögtem az iskolában...

Az angol órán valósággal majd' megfulladtam. A fizika dolgozatot teljesen elrontottam,mert nem tudtam figyelni,dettó a biosz.


Ma itthon voltam,és úgy érzem jól vagyok(nincsenek nagyobb köhögési rohamaim,csak "halkan" köhögcsélek.

Anyukám kivett holnapra szabit,hogy elvigyen a dokihoz.

Azt mondta itthon kell maradnom,de én nem akarok...

Egy kis köhögés miatt már annyira Beteg vagyok? Amikor meg voltam fázva rosszabb volt.



Tudom furán hangzik,de:

SULIBA AKAROK MENNI!


Az összefoglaló MATEK óráról le fogok maradni,pedig nagyon kéne,mert nem minden tiszta a matekkal kapcsolatban.

És a föci összefoglalóról is le fogok maradni,meg az angolról is.



Mit csináljak?



2016. febr. 9. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Abba nem gondolsz bele, hogy hány embert fertőzöl meg?
2016. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az egyik. A másik meg ha eddig, amíg rosszabbul voltál, otthon maradtál volna, akkor lehet, hogy holnap már édesanyád is nyugodt szívvel elengedne.
2016. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne tedd idézőjelbe, mert ez valódi betegség. Egy csomó embert összefertőzöl, teszed az agyadat a suliban (közben várod, hogy sajnáljanak), ahelyett, hogy rendesen kifeküdnéd a bajt.


Anyukádnak igaza van. Ha ezt elhanyagolod, akár kétoldali tüdőgyulladás vagy más komolyabb baj is lehet a szövődménye. Na hisztizz és ne nyavalyogj - legyél boldog, hogy olyan anyukád van, aki törődik veled.

2016. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!