Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha írnék egy...

Szerintetek ha írnék egy milliárdos embernek (? )

Figyelt kérdés

Szerintetek ha írnék egy milliárdos embernek egy levelet, hogy mennyire nehéz a sorsom és hogy nyomorgok születésem óta és hogy utaljon nekem 100 ezer forintot hogy megtudjam végre milyen egy jót enni vagy venni egy normális ruhát, megtenné?

19l


2016. febr. 9. 21:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nekik 100 000 forint olyan mint nekem 10 forint. Én is szívesen adnék/adok egy hajléktalannak ha oda jön kérni... bár nem nagyon van miből.
2016. febr. 9. 21:16
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
az élet nem tündér mese.
2016. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Írj a miniszterelnöknek.
2016. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, nem veszthetsz vele semmit :) de am hol élsz? Mert ha a közelben akkor a kajálós részt megoldhatjuk. Bár nemtom milyen kajára gondolsz.. :D
2016. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

a semmiért kérnél tőle valamit.

az ilyen gazdag emberek meg nem azért azok,mert adakozóak,hanem pont fordítva.

ezért okosabban tennéd,ha nem pénzt kérnél tőle hanem lehetőséget egy esélyt arra,hogy kitörj a jelenlegi életedből.

vagyis egy állást vagy valamit.

2016. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"utaljon nekem 100 ezer forintot hogy megtudjam végre milyen egy jót enni"


Na látod, ezért gazdag valaki, mert -veled ellentétben- ismeri a pénz értékét,

és nem 100ezerből akar egyszer jóllakni!!

2016. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Te adsz 10 forintot minden kéregetőnek?

Ha egyszer adna valakinek, akkor utána mindenki írna egy még szívhez szólóbb üzenetet és egyrészt elege lenne, másrészt nem is lenne annyi pénze, harmadrészt nem tudhatja, hogy kamuzol-e vagy sem.

2016. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Végig gondoltam, maximum ki lennék röhögve... Már nem tudom mihez kezdjek, csak sírok.
2016. febr. 9. 22:21
 9/12 Clay Morrow ***** válasza:
90%

Álmodj királylány..

Kövezzetek meg, de ha nagyon gazdag lennék én még 10 forintot se adnék senkinek csak úgy.

2016. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Blade Bone ***** válasza:
59%
Ennyi pénzt biztos nem küldene senki, mert tényleg a legtöbb gazdag ember zsugori, szóval nagy valószínűséggel pont egy ilyennek írnál.. De ne csüggedj szerintem, nem ennyiből áll az élet! Ne hagyd hogy a mostani helyzeted elrontsa az egész hátralevő életed, küzdeni kell a jobbért, te is lehetsz sikeres és gazdag. Én ismerek egy-két embert akik a nulláról kezdték, vagy még lejjebbről, mert vam aki nem csak szegény volt, de még alkoholista is, de megemberelte magát és véghezvitte amit akart.. mára már gazdag ember.. Ne add fel te sem. :)
2016. febr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!