Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha írnék egy...

Szerintetek ha írnék egy milliárdos embernek (? )

Figyelt kérdés

Szerintetek ha írnék egy milliárdos embernek egy levelet, hogy mennyire nehéz a sorsom és hogy nyomorgok születésem óta és hogy utaljon nekem 100 ezer forintot hogy megtudjam végre milyen egy jót enni vagy venni egy normális ruhát, megtenné?

19l


2016. febr. 9. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ha milliárdos lennék nem adnék neked egy forintot sem...

Tudod van az a mondás, hogy "könnyen jött könnyen ment".

Max valami lehetőséget kínálnék fel amivel megkeresheted azt az összeget...

Mondjuk ha értesz a rajzoláshoz akkor kérnék egy olyan minőségű képet ami NEKEM megér ennyi pénzt...vagy ha varráshoz értesz akkor olyat kérnék...


Ha csak sajnáltatod magad, hogy milyen rossz neked és mástól vársz segítséget akkor meg is érdemled a sorsod, ha jobb sorsot akarsz akkor tegyél érte!!! Várhatsz a sült galambra, vagy vadászhatsz magadnak egyet és megsütheted :)


22F

2016. febr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha milliárdos lennék nem adnék csak úgy, ahhoz meg kell simogatni torokkal a fejőlécet
2016. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!