Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 35 évesen késő helyrehozni...

35 évesen késő helyrehozni egy elrontott életet?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ miről van szó.
2016. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az egész életemről...
2016. febr. 10. 11:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Ami történt, azt nem lehet meg nem történtté tenni. A továbbiak meg rajtad múlnak (szintén).
2016. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 39 éves vagyok, eléggé a mélyponton. Szerintem nem késő, de bizonyára a velem született örök optimizmus is bekavar...


Viszont attól függ, mit rontottál el. Pénzt még lehet szerezni, párt is, de tartós egészségkárosodással, pláne komoly születési jellemhibákkal nehezebb. S egy bitang nagy adósság is durva vagy ha az elmúlt 15 évet börtönben töltötted és kikészített... Szóval vannak azért nehéz helyzetek. A hozzáálláson sok múlik, aki feladja és nem hisz magában, fáj neki az élet és csak fekszik a padlón, azon egy jó pszichológus vagy pszichiáter se tuti, hogy segíteni tud.

2016. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Roland G. ***** válasza:
54%
Soha nem késő!
2016. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Se börtön, se adósság, nincs ilyesmikről szó, anyagi gondjaim sincsenek per pillanat (de nem azért, mert dolgozom, hanem mert örököltem, de az a pénz se tart örökké). Viszont több pszichés betegségem van, 15 évig ittam is (most 4 hónapja nem iszom, de gyógyszerfüggő vagyok). Egy csődtömegnek érzem magam. Többször is próbáltam már megváltozni, normális életet élni, dolgozni, voltak rendes munkahelyeim is, de vagy a saját vagy önhibámon kívül ezeket nem tudtam megtartani. Úgy érzem, már késő és sokat gondolok az öngyilkosságra, mint jó megoldásra. Szerintem már nem fog menni a változás, már régóta akarom, de nem megy.
2016. febr. 10. 11:55
 7/14 Roland G. ***** válasza:
50%

Az öngyilkosság nem jó megoldás!

Figyelj!Biztos nehéz most,de ne add fel,fiatal vagy és előtted az élet.Szedd össze magad ,legyenek terveid,küzdj érte.Kezd el apró dolgokkal.

Menni fog,csak ne add fel!

2016. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mindenki ezt mondja, de én nem tudom, már mit tegyek! Olyan sok mindent megpróbáltam már! Most is jelentkeztem egy melóra, úgy nézett ki, hogy jó lesz, de már a második nap átvertek a főnökeim, úgyhogy otthagytam a francba az egészet... Örültem, hogy végre összejön valami és már megint nem sikerült! És ez már hányadik ilyen... Elegem van, belefáradtam!

Amúgy két oldala van a dolognak, én is tehetek sokmindenről, mert elcs...tem egy pár jó lehetőséget, de a legtöbbször nem rajtam múlt a dolog. Elb..ott egy ember vagyok...

2016. febr. 10. 12:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha igazán akarsz változtatni, akkor nem lehetetlen, és soha nem késő.
2016. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Akár 65 évesen is.

Írj és segítek, kezellek.

2016. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!