Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is már "meghalt"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is már "meghalt" az emberi kapcsolatokban a kitartás és az 'elrontott dolgok' helyrehozása? Ti is inkább kilépnétek egy több éve tartó kapcsolatból, ami megromlott, vagy megpróbáljátok helyrehozni azt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Én nem hagyom, hogy megromoljon a részemről :) Ha pedig valami rossz, arra kitalálták a "kommunikáció" nevű

tudományt. Sajnos, elég analfabéták benne az emberek :)


(kivétel facebook, :D, XD, és társai)

2013. ápr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Ketten vagytok benne, ha elromlik, ketten szúrtátok el. Hogyha már megfordult a fejedben, akkor már nincs miért együtt maradni. Szerintem.

Viták vannak, lesznek is, de ha kihűlt a kapcsolat, azt nehéz újra mozgásba hozni, ilyenkor lép be a 3.,ami végérvényesen tönkre teszi a kapcsolatot.

2013. ápr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nincs értelme egy halott kapcsolatban vergődni a boldogságért,amikor mástól meg lehet kapni erölködés nélkül.

Nem minden kapcsolatért érdemes küzdeni.

2013. ápr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
78%
Érdekes módon a régiek nem ezeket az elveket vallották, hogy nincs értelme folytatni, stb... Ha az ember olyan sok ideje együtt van valakivel (10-15 év), azért az nem úgy megy szerintem, hogy ennyi mert kihűlt. Ez marhaság! Mindenre van megoldás és mindennek van pozitív oldala:)
2013. ápr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha látom a nő részéről is a törekvést, akkor mindenképpen megpróbálom vele új alapokra helyezni a kapcsolatot. Ha nem látok ilyen törekvést, akkor sajnos kalap-kabát. Hiszen egy kapcsolat két emberen múlik.


F25

2013. ápr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ, nehéz általánosan megmondani, valamiért érdemes-e küzdeni vagy sem.

Én mondjuk a harc híve vagyok; nincs tökéletes kapcsolat, és a szerelem sem lobog ugyanolyan lánggal mindig (pl. a személyes problémák komoly kihatással lehetnek a kapcsolatokra is). Csak sokan egy kis probléma miatt is már szakítani akarnak, amit meg is lehet beszélni.

De mint írtam, nehéz ezt általánosan megítélni, mert minden kapcsolat más és más. Abban viszont igazat adok, hogy az emberek sokkal kevésbé hajlandóak tenni valamit a jó kapcsolatért, inkább lecserélik a párjukat. Aztán sajnos jó sok esetben rájönnek, hogy mekkorát tévedtek, de már késő rendbe hozni a dolgokat.

2013. ápr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenki maga érzi, neki megéri-e küzdeni a párkapcsolatért.
2013. ápr. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha megcsalás van semmi értelme beszélni róla mehet a másik amerre lát,az ilyen soha se lesz hűséges!

27/F

2013. ápr. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van értelme küszködni a helyrehozásával, ha még szereted, anélkül nincs. Meg amúgy is fiatalon minek kössem le magam egy olyan ember mellett, aki mellett nem vagyok boldog?
2013. ápr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Ketten vagytok? Gyerek nincs? Ez nagyon sokat számít, és az is, hogy miért romlott meg a kapcsolat. Ha csak azért, mert mindenki a saját problémájával volt elfoglalva, és nem figyelt a másikra, azt meg lehet beszélni. Ha a szeretet megvan, helyre lehet hozni. De ha az egyik becsapta, kijátszotta a másikat, esetleg folyamatosan, az nem fog ezután másképpen viselkedni. Általánosságban ezért erre nincs válasz.
2013. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!