Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne helyrehozni...

Hogyan lehetne helyrehozni ezt a (kép) szemöldököt?

Figyelt kérdés

Megpróbálom kétféleképp is belinkelni, remélem valamelyik működik:


[link]


[link]


Segíthet valami? Ricinusolaj? Vagy nincs más remény, csak a tetoválás?

Ugye nagyon csúnya? Teljesen el vagyok keseredve. :(



2015. máj. 14. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vissza kéne növeszteni teljesen, tehát ne szedd ki vagy 3-4 hétig, aztán menj vele kozmetikushoz aki normális formára megcsinálja, esetleg ha kell befesti.
2015. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi történt vele? Magától ritkult ki?
2015. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha túlszedted akkor néhány hétig ceruzával korrigáld, hamar visszanő.
2015. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos nincs igazuk a válaszolóknak.

Nekem is ilyen, évek óta nem nő vissza.

Nem biztos, hogy neked is így lesz, de lehet.....

2015. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szemöldökceruza.

Az Essence cerkája nagyon jó, vegyél olyat, aztán korrigáld.

Az egyik szemöldököm nekem is ritkásabb, mint a másik, tetováltatni nem szeretném, ezért évek óta szemceruzát használok.

Ha csak túlszedted, visszanő(het), de ha már régóta ilyen, akkor nem biztos.

2015. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sajnos ki van kopva. Tulajdonképpen ha a csúnyább is olyan lenne, mint a "szebbik", akkor még nem is lenne olyan gáz. De a jobb szemöldököm valahogy mindig ilyen lesz.


Van, hogy nem szedem nagyon, csak a túlságosan kilógó szálakat, olyankor néha jobbnak tűnik, csak ugye akkor nem olyan szép az íve, mert össze-vissza kicsit. ilyenkor jön rám, hogy forma kéne neki, viszonylag OK is lesz, de ez csak pár hétig tart. Pedig nem szedem beljebb, csak ezek a nagy nehezen kinőtt szálak, hamar kihullanak.


Lehet hagynom kéne bozontosabbnak kibírni mondjuk 3-4 hónapig, vagy még tovább?

2015. máj. 14. 15:47
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy sminkelős, a reggeli rutinom a következő:

korrektor/alapozó a szem alá a sötét karikák eltüntetésére, szemöldökceruza, szempmillaspirál. Ha olyan van, néha kihúzom felül a szemem, de általában csak az előbbieket használom. Tehát a szemöldökceruza alap.

2015. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon fura lesz, amit kérdezek, mert látszólag semmi köze a szemöldök témához, de nem híztál véletlenül az utóbbi hónapokban vagy években?
2015. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy alulműködésre gondolsz? Volt ilyen gyanú, hol jó a TSHm, hol magas néha, de legutóbb is rendben találták.

Lehet, hogy híztam kicsit, de nem hirtelen.

2015. máj. 14. 16:40
 10/13 anonim ***** válasza:

ricinus segíthet. vagy vegyél a dm-ben alverde szempillanövesztő szérumot (két féle is van, mindkettő jó), és kend vele minden nap a szemöldöködet. lehet, hogy hónapokig fog tartani, nekem is addig tartott, amíg olyan helyre is nőttek szőrszálok, ahol előtte sosem nőtt! szóval nagyon ajánlom.

addig meg fesd ceruzával.

2015. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!