Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Összevesztem régebben egy sráccal,és a végén rámhívta a haverjait,hogy verjenek meg közösen. 6-an voltak én pedig egyedül,végül sikerült kidumálnom magam.

Sőt érdekes is volt,hogy töbször nekem ugrottak szavakkal meg felálltak ellenem,de végül nem vertek meg. Ez sokszor megtörtént főleg cigizés közben a disco előtt.. Furcsáltam is a dolgot,hogy miért nem vernek már szájba,de valamiért nem merték szerintem..


Szóval az ennyibe maradt,de azóta is abból az 6 emberből 2-3-al néha összefutok és cukkolnak.. De már úgy is,hogy egy az egybe..Valószínű hogy valamelyikkel össze fogok csúnyán verekedni,de félek hogyha megverem valamelyiket (akár önvédelemből is) akkor rámjönnek 20-30 an!! és kicsinálnak..(Lazán kinézem belőlük,hogy lekéselnek,mondanom sem kell,hogy a társaság nagyrésze drogos és C kategóriás..)


Szóval szerintetek mit tegyek? Tegyem félre az önbecsülésem,férfiasságom és inkább kerüljem a konfliktust? Elég nehéz,mert egy helyre járunk szórakozni,meg egy környéken is élünk.. Már régen bunyó lett volna belőle,ha nem tudom,hogy azaz 1-2-3 srác mögött 20-30 an állnak..

18F



2016. febr. 13. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért kell ilyen emberekkel mászkálnod? A válaszom: addig kerüld a konfliktust, amíg csak tudod, mert te is írtad, hogy 20-an is ellened tudnak menni és abban a szituban nem fogsz győzni. Egyébként ha ennyire sok embernek nem tetszel akkor van veled valami gáz, érdemes lenne neked is változni.

Egyébként kerülni a konfliktust egyáltalán nem férfiatlan dolog, csak elegánsan kell csinálni.

2016. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Itt nem erről van szó. Volt egy emberrel egy kis konfliktusom,aminek a megoldása az lett volna,hogy férfiasan elémáll és a szemembe mondja a baját,és aztán egy az egybe lejátszuk. Ha így történt volna,akkor nem lenne semmi bajom,ez lett volna a megoldás. Nem pedig az,hogy a haverjait rámhívja,és aztán verik a mellüket,hogy mekkora királyok. Hát persze,6vs1 be nagy királyok voltak.

Ezek az emberek szinte mind megjárták a börtönt,intézetit,folyamatos rendőrségi ügyeik vannak,nem dolgoznak.A maradék 20 emberrel kb nincs semmi bajom,meg nem is ismernek,de ha bármelyik "barátjukkal/testvérükkel" lebalhéznék,akkor egyértelmű hogy mellé állnának..

2016. febr. 13. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szard le őket magasról. Ha ég a föld a lábad alatt már, akkor ne nagyon járkálj szórakozni. 30-at úgy se versz meg egyedül. Meg nem tudom ez milyen település, de ahol ilyen "értelmes" emberek élnek én onnan lelépnék amint tehetném.
2016. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!