Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal? Hogy...

Mit kezdjek magammal? Hogy lettem ennyire élettelen?

Figyelt kérdés
Régen rengeteget jártam bulizni, csajozni, de pár éve már csak egy "haverom" van, de néha az is rohadtul idegesítő. Nem is találkozok mostanában normális lányokkal se. Hogy lettem ilyen élettelen? Légyszi a többi élettelen ne it oltogasson, normális válaszokat légyszi, hogy mit kezdjek magammal.

2016. febr. 14. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
vegyél szalámit
2016. febr. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fhú mekkora ötlet! De azért márkát írhattál volna...
2016. febr. 14. 01:14
 3/5 anonim ***** válasza:
És hiányzik a bulizás? Hány éves vagy? Lehet már kinőttél ebből a korszakodból, de ha így érzed keresd fel a régieket akikkel joban voltál hogy csinálhatnátok valamit.
2016. febr. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt érzem én is, már elmúltak azok a 20as éveim mikor még tudtam valamire vinni, háát sajna öregszünk, néha én is elgondolkozom, mit csináltam régen hogy ment, de rájövök hogy fölösleges a múlton rágodni mert úgyse változtat, mellesleg a világ is változik, amit mondjuk 5-8 éve csináltál az már nem biztos hogy ma müködne. én azt mondom hogy nem véletlen ha nem megy valami már, lehet más fele kell venni az irányt, foglald le magad a gondolataidat mással, csinálj mást amiben még szerezhetsz haverokat és velük együtt programokat csinálni
2016. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nőkön meg ne agyalj, én amire rájöttem hogy nagyon fölösleges dolog, sok energiát emészt fel ha állandóan a Nőkön agyalsz hogy megfelelj, sok ember itt követi el a hibát. Tehát próbáld meg ezt a Témát kivülre helyezni, és csak azzal foglalkozz ami neked jó, aztán majd úgy is úgy alakul idővel
2016. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!