Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szerintetek jogos hogyha...

Ti szerintetek jogos hogyha ott akarom hagyni az egész csapatot vagy velem van a hiba?

Figyelt kérdés
Egy küzdősportról van szó. A háttértörténet annyi hogy egyszer már kiszálltam az egyesülettől magánproblémák miatt. Nem én voltam az egyedüli mint később kiderült, de a legtöbben másik klubba mentek át. Nemrég mentem vissza (2 éve). Azóta minden edzésen keményen ott voltam. Odatettem magam és és rengeteget fejlődtem. Most jött el annak az ideje hogy kinevezze az edző hogy ki indul versenyen. Hát én két srácon kívül mindenkit elvertem ott és a többi edzésen is. Azzal a két sráccal pedig mindig más eredménnyel végzünk. Valamikor nyerek valamikor vesztek ellenük, de nagyjából egy szinten vagyunk. Ennek ellenére mit gondoltok kiket indított az edző? Az egyik srácot és egy rakat olyat akiknek ellenünk gyakorolniuk kéne (nem bántani szeretném őket vagy lealacsonyítani, de jelenleg így van). Természetesen megmagyarázta hogy miért, mindig mindent szépen körülmagyaráz mosolyogva és átláthatóan eladva magát. Viszont tudja mindenki hogy csak azokat indítja akik még heti 4 ezerrel tömik a zsebét olyan hülyeségekre mint "futóedzés" ezresért futtok együtt háromnegyed órát. Meg a másik erősítő edzés mikor ezer forintért megmondja hogy háromnegyed óráig hány fekvőt és guggolást csináljon az ember míg ő a padon ül. Csak én meg még pár ember úgy vagyunk vele hogy ezeket tudjuk ingyen is csinálni a hét több napján (és szoktuk is). Ezen az is meglátszik hogy az erőnléti felméréseken semmivel se vagyunk lemaradva, sőt! Ennek ellenére hiába teljesít az ember jobban, itt a pénz diktál (mondjuk ezen nem értem miért is lepődne meg bárki). És természetesen mindig megkapjuk a rosszalló megjegyzéseket hogy "az extra órákra is járni kéne" meg hasonlókat. Nagyon elgondolkoztam egyesületváltáson. Viszont itt a csapatot bírom, nagyon jó barátaim és ott kérdés hogy befogadnak-e. Az viszont nem kétség hogy sokkal minőségibb ott a tanítás és jobb áron van. Csak emellett ez lenne a második alkalom hogy otthagyom ezt az egyesületet, és eléggé "árulónak" érzem magam. Szar lenne otthagyni a barátaimat, és esetlegesen ha másik egyesületben még két év múlva kijutok versenyre akkor ott ellenük indulni. Arról nem is beszélve hogy bár másik egyesületbe járók szerint akiktől érdeklődtem náluk nem így mennek a dolgok, de nem tudhatja igazán az ember míg nem tölt ott el elég időt. Szerintetek mit csináljak? Mit tennétek a helyemben?
2016. febr. 16. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Válts.
2016. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Válts, az ilyen edzők több sportágban is léteznek, és valóban csak a pénzes tanítványoknak kedveznek. Ha minden vágyad a verseny és a másik egyesületben is jó az oktatás (menj el egy edzésükre, győződj meg róla, legfeljebb nézőként), akkor jobb, ha váltasz. Nem véletlen, ha már egyszer otthagytad, hallgass a megérzésedre.
2016. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezért kell harcművészetet tanulni. Ott nem 95%uk söpredék és 5%uk norm, 5%uk söpredék és 95%uk norm.

Én otthagynám és keresnék egy olyan helyet ahol tudás számít és jól is tanítanak. Nem csak megmondják mit csinálj és csináld és és segítség nélkül.

Üdvözlettel, egy karatés.

2016. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Akkor úgy néz ki ezt kifogtam ugyanis Taekwondoról van szó ami szintén harcművészet. Azért nem akartam megnevezni nehogy véletlen valaki ráismerjen, de jobban belegondolva nem érdekel.
2016. febr. 16. 19:25
 5/5 A kérdező kommentje:
*rámismerjen
2016. febr. 16. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!